Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Moja 6-letna bejbika, sonček, angelc in bonbonček

vzame moje cigarete in prečita:

"K ..aaa..j...eee..n...j...eee - kajenje ..."

:D

" ... uuuuu ... b ... iii ... j ....a - ubija - kajenje ubija. Papi, kako kajenje ubija?"

"Hja .." poizkušam razložiti " .. če kadiš cigarete, prej umreš, kot če jih ne."

Moj sonček-bonbonček nagrbanči obrvi

:angry:

me pogleda "jezno" v oči čisto od blizu, t.j. nos-na-nos in čelo-na-čelo in jezno reče:

" Takoj nehaj kaditi - ampak takoj! In .. nikoli več ne smeš kaditi!"

"Zakaj pa?"

:wacko:

Še vedno s čelom-na-čelu in nosom-na-nosu strogo reče moj angelc:

"Kdo me bo pa naučil risat, če boš ti umrl - no kdo? Pa saj si mi obljubil, da me boš naučil risat."

"Hmmm" sem rekel "to je pa težak argument. No prow, bom pa nehal." sem rekel in ugasnil cigareto.

Bom videl, če mi bo tokrat ratalo.

Angelcu dano besedo je sicer treba držati, ampak to bo pa res trda borba s samim sabo.

Držite pesti, da ne prelomim obljube.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, upam d ti bo uspelo... Čez čas ji boš hvaležen :)

Pa še moj nasmeh:

Ženska za volanom... Grem po cesti (tokrat z avtom), pa mi na križišču punca stara okrog 20 let izsili prednost. Jebat ga, se nisem jezil ker je bil res nepregleden del (za ovinkom) predvsem pa zato ker je bla lušna :wub: pa ji skoraj ustavim (za mano ni blo nobenga) in ji pokažem nej pač konča kar je nardila, zraven pa se ji še posmejem :) tako, ne tako :lol1: Takoj ko spelje se ji odprejo zadnja vrata in pade ven cela najlon vrečka dobrot k jih je nakupla v trgovini...pol sm se pa smejal tako nekako :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: parkiram svoj avto h kraju, pa ji pomagam pobrat vse stvari (na hitro ker je blo za ovinkom, pa še smilila se mi je). No v glavnem, je rekla d mi je doužna pijačo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej saaaanje :wub: :wub: :wub: , pol zjutri internet (frendica & bratranc) B) , pol pot v cjele (trakcija, pjebi, trakcija!! :afro1: :devil: ), pol pot domov ( -||- ), soma sladolJed, kaj bo zdej, bom pa se videl... B) vsekakor lep dan! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatolo fifty, sem vesela, ker imaš danes obilo nasmeškov. :004

Tut jest :yea2: . Se morm hitr pa močno smejat, dokler me drži :D .

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!