Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

Zakaj za vraga pa sploh še rabiš posteljo?? :hmm:

Po slabih izkušnjah s polomljenimi posteljami, pa podstavljenimi z vsem živim, pa z odrezanimi nogami itd. me je minila vsaka želja, da bi še kadarkoli dala kakšen tolar al pa evro za posteljo... oziroma, pardon, za okvir za posteljo! Jogi na tla, pa je najceneje in najmanj škode in najbolj udobno in nikol ne veš, v katerem kotu sobe se boš zjutraj zbudil... :wub: Skratka, zabavno in zastonj. Priporočam.

enkrat me pri spanju po takem sistemu tolk zeblo, da sem se zbudil pokrit z jogijem :)

če to ni poseben dosežek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri prbit k mina :OK: :OK: :yea2: :yea2: :drunk: :drunk: tud :SS je blo :whistle:

:eek: pribt kot jest??? :hmm: .....a pol si me widu,čeprow sm se delala neprbito?? :hmm: ...zanimiwo.....sam ne okol gowort da sm bla to jest .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :slap: :kva2: :lol1: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: se te prav predstavljam s prenosnikom v roki, medtom ko serješ bwhahaha

aja, kaj me je nasmejalo, NJENA IZJAVA, HVALA ERA :yea1:

Naštelana brezžična internetna povezava... hehe... zdej lohk tut vmes ko kakam, berem motosvet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bom šla jutr kr pr teb srat hehe .)

A si bos upala?

Noza nimam nabrusenega. Tako da malo potrpljenja.....Bi znalo potrajati....

Pocas se zaba dere (je reku fotr od moje ex)

:)

Zate, Sanda7, si bom vzel cas. Cel dan, ce bo treba. Bos videla, kako meso popusca pod zelezom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!