Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

ja Soncy, jest ne vem kaj ti tvoje cukrčke učiš... :blush:

jest sm našmu rekla da se ne stopiš, ampak čutiš mravljinčke in metulčke.... :wub:

a sm kiksnla? :huh:

no ja, glih strokovno nis razložila :grrr

jz zdele tud mravljinčke čutm k mi noga zaspala, pa me noben ni kušnu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš še zame en pir, pridem pomagat še jaz.

Če maš pa kišto, pa poderemo celo bajto.

Sem kar sam opravil... Štemarca = zakon. Nisem vedel, da je to v tako veselje. se moram včlanit v Bauhaus MC :devil:

isto bi jaz naredil z raznimi leecherji, downloaderji programov, filmov, glasbe... vtetoviral bi jim imena bendov ... ali pa ime programa in verzijo, s katerim downloadajo. in to na čelo in na rit.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep dan :D

Tebi tudi. :D

Drugače pa sem ful vesel, ker mi je dohtar povedal, da sicer kost še ni čisto zraščena, ampak se pa lepo celi. :grim

Konec meseca imam spet kontrolo. :OK:

ZM prepare to meet your doom! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Soncy noooooooooo, če me je pa dubu nepripravljeno,

bom rekla, naj kr u vtcu upraša uzgojitelco....kaj bom jest nestrokovne izjave dajala :blink:

@ Halls: kaj mešaš popek kle zraven sej še metulčkou in mravlincou nismo rešil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me že ves dan virtualno osrečujejo Gorenjci :wub: :

* Arno :worship: :004 mi je pisal iz Azarbajdžana - Baku. :yes: :o :D :kva2: :devil: B) :yea1: :OK: Vse lepo pozdravlja! :010

* nostalgija v vtisih in poljubih me je spomnila na večno ščemenje. :D :004

* po mailu pride svašta in lahko se naglas nasmejiš: Pride Gorenjc domov, si ga vrže na roke, gre v hladilnik in spije kozarec Radenske pa reče: mater je lajf fajn, najprej kurbe, pol pa še šampanjc. :lol1:

... še kaj bi se našlo :yes: :yes:

... pravijo, da se po jutru dan pozna & ni ga še konec ... B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se spet ti režiš? :?

:hmm:

Ja kaj češ, eni kozlate, drugi se pa režimo ... a te kaj glava boli??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dolgem času zidanja, trme da hočem vse narediti sam, od prezidav, do keramike, malarije, nekaj opreme, sestavljanja druge opreme itd. po kar neštetih lepih vikendih ko sem namesto na motorju se igral fizikalca, mojstra in financerja sem se danes končno vselil v stanovanje :OK:

občutki nepopisni, sploh ker imam sedaj do pisarne, torej šihta samo ena vrata in bom lahko v bodoče kar v gatah šel na šiht :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ker imam sedaj do pisarne, torej šihta samo ena vrata in bom lahko v bodoče kar v gatah šel na šiht :grim

Čestitkam Pervy :OK: :OK: ... pa valjda eno vprašanje .... če boš v gatah na šiht hodil ... a si boš kravato tudi zavezal ... okoli gat mislim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitkam Pervy :OK: :OK: ... pa valjda eno vprašanje .... če boš v gatah na šiht hodil ... a si boš kravato tudi zavezal ... okoli gat mislim :P

ne ne v kravati me pa ne vidiš na šihtu, kravata je samo za kake sestanke v LJ ali drugje pa še to bolj redko. danes mam en sestanek pri meni zato sem oblekel celo kavbojke in majco :grim

drugače pa paše bit neodvisen od avta in parkplacov, zjutraj sem peš šel 30 m na kavo, potem še 10 m po sveže žemlje, krofe in burek. prišel v stanovanje, pojedel zajterk, se poslovil od družine in šel v drug prostor "na šiht"! :whistle:

včeraj sem pospravljal pisarno in našel 4 prazne pir flaše, nebi bilo nič posebnega če nebi bila še stara flaša od laškega, ki je ni že od začetka 2001 :lol1: sem jih spravil za spomin :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem pospravljal pisarno in našel 4 prazne pir flaše, nebi bilo nič posebnega če nebi bila še stara flaša od laškega, ki je ni že od začetka 2001 :lol1: sem jih spravil za spomin :blush:

Legenda. Slava ji. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenda. Slava ji. :worship: :worship: :worship:

Legenda bi bla, če bi bla polna B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!