Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Skleroza je prima bolezen. Nič ne boli, pa vsak dan kaj novega zveš. Včasih celo večkrat. :)

Da ne govorimo.........kako prijetno se je zjutraj pogledati v ogledalo.......

Jojjjjj....kolk ljudi jaz vsako jutro spoznam :blush: :blush: :blush:

Nasmeh dneva......penzjinerji letimo damuuuuuuuu :OK: :OK: :OK: :OK:

In tedna je že skoraj konec.......kulllllllllllllllllllllllll :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne govorimo.........kako prijetno se je zjutraj pogledati v ogledalo.......

Jojjjjj....kolk ljudi jaz vsako jutro spoznam :blush: :blush: :blush:

Pa vsi so tok fejst k ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

Šeststo kubična ninja bo v prihajajoči sezoni tekmec hondi CBR.

do sedaj očitno ni bila a? :)

hehe

...zato predstavlja najbolj sveže in drzno oblikovanega "nagca" v prihajajočem letu.

najbolj svežega iz leta 2001 :)

Da ne gre le za surov izgled, temveč tudi prav takšne vozne lastnosti, skrbi ....

surove vozne lastnosti...huh...nujno rabim enega..za ubit se recimo :)

hehe

Honda hornet 600 je s preprosto podobo, dovolj zmogljivim agregatom in športno ciklistiko dolga leta veljala za zastavonošo med slečenimi motocikli. V novi podobi je agresivnejšo (streetfightersko) oblikovana, zmogljivejša in lahkotnejša.

porkaduš...med katermi sledečimi motocikli?

hehe

..težko pa je razumeti zakaj bi nekdo potreboval težak, s kovčki obložen, potovalnik takšnih zmogljivosti in hitrosti.

težko je tudi razumeti zakaj ljudje kupujejo bmwje... :) a jih kljub temu... in se imajo na njih fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

Honda hornet 600 je s preprosto podobo, dovolj zmogljivim agregatom in športno ciklistiko dolga leta veljala za zastavonošo med slečenimi motocikli. V novi podobi je agresivnejšo (streetfightersko) oblikovana, zmogljivejša in lahkotnejša.

porkaduš...med katermi sledečimi motocikli?

...

Porkaduš... med slečenimi vendar. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je tudi razumeti zakaj ljudje kupujejo bmwje... :) a jih kljub temu... in se imajo na njih fajn.

Pa

v njih tudi, kar je tudi težko razumeti. Sploh včeraj ob ko sem gledow enga BMW- Fahrer-ja, ki je v tesni uličici, kjer vozniki pred semaforjem nekako ustvarijo 2 čakajoči koloni, tisti, ki pa pripeljejo v uličico se pa s težavo prebijajo po nasprotni tretini ceste in naš BMW-kreten, v črnem BMWju jasno, vehementno po skrajni desni, čez polno črto, prehiti obe stoječi koloni in odpelje skozi rdečo mimo poskakujočih pešcev in padajočih kolesarjev na prehodu ...

Misliw

sem, da bom crkniw od smeha, ko je tip v sosednjem avtu spustil okno in rekel:

"To je zihr pulcaj pod krinko, sam je pozabiw odpreti okno in se dreti na cesto

plava lučka, plava lučka, plava lučka ..!"

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem.....al se naj smejem.....al jokam......

Opravil z današnjim šihtom.....preprosto......prestavil dva sestanka na jutri........OK....to je za smejat.

Ampak....kaj sedaj.....sedeti v kancliji.....al odpeketat nekam na kavico.........

Ahhhhhhhhh....kaj bi se sekiral......važn, d je že skor konc tedna :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem.....al se naj smejem.....al jokam......

Opravil z današnjim šihtom.....preprosto......prestavil dva sestanka na jutri........OK....to je za smejat.

Ampak....kaj sedaj.....sedeti v kancliji.....al odpeketat nekam na kavico.........

Ahhhhhhhhh....kaj bi se sekiral......važn, d je že skor konc tedna :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :devil:

<_< :angry2:

ignore me...ja...kar daj... <_<

nč novega <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

do sedaj očitno ni bila a? :)

hehe

najbolj svežega iz leta 2001 :)

surove vozne lastnosti...huh...nujno rabim enega..za ubit se recimo :)

hehe

porkaduš...med katermi sledečimi motocikli?

hehe

težko je tudi razumeti zakaj ljudje kupujejo bmwje... :) a jih kljub temu... in se imajo na njih fajn.

he he he he - hvala :devil: .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< :angry2:

ignore me...ja...kar daj... <_<

nč novega <_<

A sem popravu prvi vtis :( :( :kva2: :kva2: :naughty:

Pa še drugič :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved simpozija: Naš vrtiček novembra; kako tudi poznojesenski pridelek lahko ohrani čvrstino in poln okus. In posebna tema: Vpliv nove davčne politike na pridelavo hmelja in peteršilja.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem popravu prvi vtis :( :( :kva2: :kva2: :naughty:

Pa še drugič :OK: :OK: :devil:

:) zmenjeno :)

sicer upam da ne bom ravno pogosto tkole visela v sluzbi brez razloga s časom za zabijat...ampak vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!