Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Da sem lahko šla sama po nakupih... :lol1: :lol1:

Najbolj nevarno bitje na svetu: Blondinka z moževo kreditno kartico sama v nakupovalnem središču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem vsa skrokana in mi nek tiger po glavi rjovi, pa nekaj rosi zuni, ampak še vedno se da vozit z motorjem.... in prav to smo počeli :D ... sicer ne vem zakaj govorim v množini.... mislim da sva bla s Fire-om edina motorista v Lj. :naughty:

Ja, je še prezgodaj... kvasim bedarije... se opravičujem vsem motoristom.... hotela rečt... da sva bila edina psihota z motorjem na cesti... močno upam, da bo kdo temu ugovarjal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj en avtobus žejnih dolenjcev na Krasu v neki vinski kleti :kva2: :OK:

Treba vse spit kar majo... :grim :drunk: :blush:

Upam da spet kej kmal krenemo dol :whistle:

Feštaaaaaaa :naughty: :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj nevarno bitje na svetu: Blondinka z moževo kreditno kartico sama v nakupovalnem središču.

Ta je bila pa kratka in jedrnata...sicer pa morajo biti vici o blondinkah kratki, da jih lahko še moški razumete... :P :P :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nasmejala sem se in sicer, da sva s Šokcem zamenjala vlogi, on gleda film Danielle Steel :yawn: , jaz pa sem na Motosvetu... :lol1: :lol1: :lol1: . V film se je tako vživel :eek: , da me s komentarji o filmu moti med prebiranjem motosveta... :kva2: :lol1: :lol1: :whistle:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem vsa skrokana in mi nek tiger po glavi rjovi, pa nekaj rosi zuni, ampak še vedno se da vozit z motorjem.... in prav to smo počeli :D ... sicer ne vem zakaj govorim v množini.... mislim da sva bla s Fire-om edina motorista v Lj. :naughty:

Ja, je še prezgodaj... kvasim bedarije... se opravičujem vsem motoristom.... hotela rečt... da sva bila edina psihota z motorjem na cesti... močno upam, da bo kdo temu ugovarjal :grim

Edina? Ne se prevec hvalit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če tole paše sem..ker me je stalo slabih 10.000 Sit...but still

pasji servis opravljen :)

pregledani za kašelj in vnetje ušes. dobili vitamine in antibiotik za uhe ter pohvalo da so Kožuhovi zobje v odličnem stanju. :010 kašelj ni nič grozljivega...mamo tud nov (malo bolj human) nagobčnik in zobno pasto z okusom kure, da bo nasmeh še naprej tako bleščeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina? Ne se prevec hvalit...

Edina in najlepsa ob tisti uri na tistem odseku :P Drugace pa poleg Eina ne vem ce se se kdo preganja v LJ.

Ali pac :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina in najlepsa ob tisti uri na tistem odseku :P Drugace pa poleg Eina ne vem ce se se kdo preganja v LJ.

Ali pac :hmm:

This has nothing to do with you

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: keri majstri :slap: .... :rolleyes:

kwaliteta kwakasukijev, časi na grobniku, berto camlek, kanon futer, berik in TC :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!