Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Z zadovoljstvom oznanjam, da je vaš vdani Onkel PEPE včeraj izvedel svoj (predvidoma) zadnji letošnji desant v bella Italia. Bilo je ganljivo in v vsesplošnem predbožjastnem vzdušju smo razdrli prenekatero kosmato.

Obstaja možnost, da bo že omenjeni Onkel PEPE v prihajajočih dneh za spoznanje manj histeričen, kot ste ga vajeni. V nasprotnem primeru pač upoštevajte nasvet cenjenega Ajsmajstra in:

TRPITE ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pregovorni potrpežljivosti, me je zjutraj NN uspel sprovocirati do te mere, da sem suvereno zakoračil proti njemu, ker se mi je utrnila misel, da bi mogoče potreboval bolj oseben pristop.

Božiček je posredoval in naredil tako, da si je NN naredil veliko uslugo (meni pa posledično še večjo) in se spotaknil ter padel in se tako sam zadegal na tla.

Bastard. Upam, da ga fejst boli in da je poškodoval vsaj še trtico, če je že ruiniran hemeroid naslonil na pločnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si še drugi froc ni pisal božičku za traktor ki stane 29.900 SIT. Prva si je namreč zaželela čarobne flomastre za 5.500 :OK:

Lepo prosim, če kdo ve kje se da dobiti čarobne flomastre (Top shop prodaja) naj mi sporoči. Liter medice ima v dobrem!!! Namreč jaz že en teden gledam po Ljubljani in nikjer ne najdem! Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud pr nas na firmi nosu božiček,poleg glavnice tolarjev,so bili še evri sicer čokoladni in par zadev povezanih z evroti :OK: drgač pa vsako leto slabše :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRPITE !

Saj že trpim in to tak fejst, da je kristusovo bilo pravi pičkin dim proti mojemu (vsa čast Trobcu).

Sem pač nežna duša in me določene stvari prizadenejo.

Aja, da ne bom :topic: , sem se pa danes malenkost nasmejal, ko sem dobil za usput nov léptoup.

Ampak to vseeno ne odtehta mojega srčnega trpljenja. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj že trpim in to tak fejst, da je kristusovo bilo pravi pičkin dim proti mojemu (vsa čast Trobcu).

Sem pač nežna duša in me določene stvari prizadenejo.

Aja, da ne bom :topic: , sem se pa danes malenkost nasmejal, ko sem dobil za usput nov léptoup.

Ampak to vseeno ne odtehta mojega srčnega trpljenja. :cry:

Daj povej kdo ti je prizadel te srčne rane ker zdaj se mi pa že tak smiliš da že mene trga v srcu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj povej kdo ti je prizadel te srčne rane ker zdaj se mi pa že tak smiliš da že mene trga v srcu :cry:

Saša Lendero. Sem ji poslal mejl pred 30 minutami, pa mi še zdaj ni odgovorila. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je odpisala, da pod nobenimi pogoji ne gre na kolena.

Sem ji poslal odgovor, da za to ni nobene potrebe, ker lahko stopim tudi na pručko, mogoče celo na stol.

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plakat. Ker si predstavljam eno od na njem namalanih dam, kako dahne svojemu izvoljencu:

"Dragi, zibali bomo..."

Tole je pa pred lokacijo nuk2 slikan. Ali se motim :hmm:

Čuj, katera je pa ona levo od Šifrera in za Dremeljčko? Dobra je ko šus.

Da mu nebi kdo povedu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!