Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

a pol si bla ti tista k sma se vidla?

a veš da sm na relaciji 3. kilometrov srečala 4 motoriste, med njimi tut enga čoperja - ti je planota Polževo kaj znana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Monty Python's flying circus-John Cleese's personal best. :OK: Pa še zaradi nečesa. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš da sm na relaciji 3. kilometrov srečala 4 motoriste, med njimi tut enga čoperja - ti je planota Polževo kaj znana?

*******************************************************************

dej pa ne vem a me ti malo nat....... š al je res polževo ,

sam a veš da sem že slišu zato ,dj me malo spomni ki in kako se pride tj pa bom žđe najdu kak evro za kofe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhhhhhhhuuuuuuuuuuu, meni je pa rotor crknu.

:OK:

Ponedeljek je dan za: pucanje skreta. V NAAAPPPAAAAAAAAAAAAAAD! Cas je za spomladanska ciscenja govna iz prejsnjih zivljenj!

Hehe,

No signs of weakness

No signs of weariness....

Pravzaprav je ponedeljek dan za: Celovsko!

Matr, nisem slalomiral po Celovski ze od......hmmmm.....od...... hja, od srede.

Z novim rotorjem prede kot divji macek!

Carsko, :P sploh odkar je nov asfalt. :worship:

Aha, pa a to sem se pohvalil, da sem iz dvojih slabo delujocih slusalk naredil ene krasno delujoce?

Aja, nisem. No, najbrz bo to zato, ker skoraj ni omembe vredno. Se bom naslednjic razpisal, ko bom iz enih slabo delujocih naredil dvoje super ropotajoce.

:)

In prava glasbena spremljava ob vsakem opravilu. To je bilo zlata vredno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan se je lepo začew

in čakajo me zelo zanimivi

in poučni txti za prevajanje

bodite previdni na cesti

avtomobilisti še ne štekajo,

da ste spet med njimi

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 ojrof na ABC-ju. Zakon, zdaj se bom pa lahko cele dneve gor pa dol po avtobanu fural. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor hoče imeti svoje gibanje, si bo lokacijo priskrbel sam. Župan ni nikomur dolžan iskati lokacije.

Lokacij je po Lj, tudi po centru več kot dovolj. Sam niso pa tko zastonj kot tole na Metelkovi.

Jebat ga kdor bo hotel imeti atelje in ustvarjat, si ga bo pač moral najeti. Tudi avtomehanik si najprej postavi delavnico in nato "ustvarja". Bi bila fora, da bi kak avtomehanik na Metelkovi zasedel eno podrtijo in bi tam začel opravljati obrt :lol1:

V mojem "primeru" Metelokova rine k meni....

In kaj naj mi uspe ? Razbrati, da kmetavzar v LJ ni našel primernega lokala zase in svojo ljubico. Da mu je bilo na Metelkovi ful všeč ?

Tadej

hehe :OK:

:lol1: :yea1: :worship:

sej se razumemo a ne? :rolleyes:

tadej ti si Tzar :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odjebal naporen biznis, ki mi je zadnja 4 leta ukradel večino lepih vikendov. bo zaenkrat, dokler se ne preusmerim, manj keša ampak se mi jebe - SPET SEM FRAJ ZA VIKENDE!!!!!!!!!!! :OK: :grim :beer2:

motoriranje here I come!!!!!!!! jebemti da grem po nov motor pa če kruh pa vodo žrem celo leto!!!!!!

I'M SO HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!