Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

ne "nasmeh" histeričen smeh se me je polotil :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: in še ne neha, ker sem po meeeeeeseeeecih čakanja končno dobil v roke A-test. včeraj sicer in logično je, da sem šele danes prišel do računalnika, da to delim z ostalimi.

medtem je sicer že postal "potrdilo o skladnosti" in sedaj po novem je že "strokovno mnenje" ampak vseen danes se je zgodil veliki dogodek, ob katerem se mi je histeričen napad :kva2: :kva2: malo pomiril in ganjen do :cry: sem pritisnil na trajkeca nalepko in registrsko.

zdej pa grem pa čeprov je kurčev vreme :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<zok[mf]> !seen nirvy

<espresso> nirvy (nevermind@iz4-29i.dial-up.arnes.si) was last seen quitting from #glasujzame.com 7 hours, 2 minutes ago stating ({"Yeah} I fuckin' still hate you!\").

<zok[mf]> she fuckin' hates me

<zok[mf]> ...

:P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede moje biuse cagive... z njo sm se jest pelou po avtocest 197-198 km/h sicer ti ni treba vrjet ampak jest vem da sm se ker sm se jest pelou in sm jest vidu kuk kaze stevc

btw... bat je biu u krcu in je se zj ker novi lastnik bata se ni zamenjal imu sm se nekaj rezerve v gasu vendar ga je moril ce sm ga stisnu do konca zarad tega ker je biu in je najbrz se zj zabasan frgazar in filter pise pa da mors to pucat na vsake 5k km ce mene uprasas pa to ni blo spucan ze najmn 10k km pa se enkrat povdarjam da je bat zanc ker ima priblizno 14k km in je tik pred menjavo

ce bi use to zamenou in zrihtou bi slo po stevcu sigurn 210 alpa 215 km/h ce pa kdo ne vrjame gremo pa lohk takoj stroja uprasat k je mu isti model kukr jest pa vm bo on povedou svojo zgodbo, sicer sm ga pa ze jest uprasou kuk je sla negova cagiva k je mu ustimano tko da...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :P

aja, debata je o cagivi mito 125... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: HVALA K***U DA JE VIKEND :yea2:

požrl me bojo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlaga "ne-nevarnih" motoristov o "nevarnih" ZX-6R radialnih zavorah :lol1: .... že dolgo nisem bil tok nasmejan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<zok[mf]> podnevi in ponoci

<zok[mf]> le piva si natoci

<zok[mf]> uuuuuuuuuuu, laski piiiiiir

<zok[mf]> :D

<RoCCo``> union

<RoCCo``> pa nč drucga

<RoCCo``> :)

* zok[mf] slaps RoCCo`` around a bit with a galactic dildo

<RoCCo``> zok[mf]! You Asshole!

* zok[mf] vrze RoCCo``u v glavu cigu, na katerem pise nokia

<RoCCo``> :P

<zok[mf]> :P

<RoCCo``> hehe

<zok[mf]> union sux big time

<RoCCo``> sej bi se kregu glede tega sam ti mas op jest pa ne

<zok[mf]> lol

<zok[mf]> http://www.viole89.com/forum/images/smiles/punch.gif

<zok[mf]> :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!