Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

...ob nedeljski kavi odpreš trač časopis in notri ... :kva2: ... zagledaš svoj ex motor in ugotoviš:

a. mater, kako je fotogeničen :naughty:

b. se mi zdi, da bo (no, saj je bil prej prej in prej) dobro finančno preskrbljen :devil:

:OK:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu pisni del matematike!! :kva2: :beer2: :OK: B)

zaj bom pa ustnega poletu... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil najpomembnejši izpit 1. letnika, za katerega sem bil ziher da bom ruknil in s tem ponavljal/pavziral. Zgleda da mi je nekdo zelo pogledal čez prste ker res nisem mel blage, kljub enotedenskemu non-stop učenju :wacko:

En :OK: zame pa še tale :yea2:

:music3: :music2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil najpomembnejši izpit 1. letnika, za katerega sem bil ziher da bom ruknil in s tem ponavljal/pavziral. Zgleda da mi je nekdo zelo pogledal čez prste ker res nisem mel blage, kljub enotedenskemu non-stop učenju :wacko:

Ja ČESTITKAM :OK:

Jaz pa ravno zaradi prihajajočega izpita nimam nekega razloga za smeh... (še)... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil najpomembnejši izpit 1. letnika, za katerega sem bil ziher da bom ruknil in s tem ponavljal/pavziral.

to deli! :OK: :notworthy: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: ja, če je šah šport, ne vem zakaj je tako hecno tekmovanje oračev... Sicer pa ta "šport" obstaja že leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!