Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

mam tako neverjatno delovno vnemo da bom nehal tu viset in hitro šel še naprej delat. bemti če bi vsak dan toliko delal in z tako malo napora oz z tako motivacijo bi bil od torka naprej fraj :lol1:

še do 15.00 maksimalno potegnem potem pa sončit na teraso z pivom pa še brez slabe vesti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tako neverjatno delovno vnemo da bom nehal tu viset in hitro šel še naprej delat. bemti če bi vsak dan toliko delal in z tako malo napora oz z tako motivacijo bi bil od torka naprej fraj :lol1:

še do 15.00 maksimalno potegnem potem pa sončit na teraso z pivom pa še brez slabe vesti :whistle:

OSEL ŠTAJERSKI......nea ga srat......ustav kojne, pa beži na pivo.........pomaga proti pretirani delovni vnemi 100%.......danes preverjeno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja 5 mesečna nečakinja :wub: cel dan sem jo cartala in imela zase :inlove: .Hodile sva po mestu in se prevažale okol k taprave babe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredu sm en krog z mojo ponovno sestavljeno prvo vozilo na motorni pogon :slap:

moj predragi tomos je spet zalaufu in se ni razdrlu ko sm se furu po travniku :lol1:

sam še en šrauf najdem pa je motor cel(šraufa ni :glare: )

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!