Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Virus je uničil lep del mojega software-a, na ogledalu od motorja je prišlo(ne vem zakaj) do deformacij srebrnega(mislim da je takšen) premaza v ogledalu, cel dan nisem naredil nič od tega, kar bi moral. Da, vse to me je silno osrečilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misel na nekega kenguruja v Avstraliji. Dečko lagodno poskakuje naokrog, hopa hopa hajba hajba ... Ne zaveda pa se, da ima tam nekje na trebuhu odtise mojih dlani. O ja, rokavice iz kenguruja v planu za drugo sezono :) Mehke in prijetne, nežne... Saj so tudi trenutne Clover RS-3 takšne, vendar povrh tudi ful smrdijo in počasi razpadajo. Na števcu imajo kakih 30.000 kilometrov in par litrov kvalitetnega znoja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend se je veliko smejalo :D

Petek: Zvlekli so me v čudo imenovano funfactory :wacko:

Ob 10.30 smo zvedl da to čudo praznuje rojstni dan in da so zato do 12.00 vse pijače zastojn :OK: :yea2: Seveda smo to priložnost dobro izkoristili :devil:

Sobota: Tura z Vitezom in Pajkom. Ni kej, relacija Kalce-Idrija je še vedno zakon :yea2:

Nedelja: No, današnji dan pa bolj v Vomitorium paše... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj se sprehajam cez most na Ptuju. Nasproti se pripeljejo trije motoristi s tujimi tablicami. In so mi mahali.

Kaj mi je fajn, da se mi še v 'civilu' vidi, da sm motoristka :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj se sprehajam cez most na Ptuju. Nasproti se pripeljejo trije motoristi s tujimi tablicami. In so mi mahali.

Kaj mi je fajn, da se mi še v 'civilu' vidi, da sm motoristka :) :lol1:

..ali si imela čelado na glavi ?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!