Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

dolgoooo jesensko spanje :P ...kofica :P .... :rolleyes: pm :P ....moj bratec in cela stara druščina :wub: ....

na sploh pa jesen...buče...orehi....grozdje...( škoda ka ni več ličkanja koruze)...kostanji bodo kmalu... :kva2: ...pa mošt je že.... :kva2:

pa jesenske barve listja....sama z naravo :wub: ...

love it :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgoooo jesensko spanje :P ...kofica :P .... :rolleyes:  pm :P ....moj bratec in cela stara druščina :wub: ....

na sploh pa jesen...buče...orehi....grozdje...( škoda ka ni več ličkanja koruze)...kostanji bodo kmalu... :kva2: ...pa mošt je že.... :kva2:

pa jesenske barve listja....sama z naravo :wub: ...

love it :kva2:  :kva2:  :kva2:

shit... ...js sm pa Getaway in Stockholm IV gledu... :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kosilo pri bodoči tašči in vse kar spada zraven :naughty: ..... :)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled čez balanco in števec naprej po cesti 50m še en trajk in še 50m naprej še en trajk, pogled še malo višje-kamniško-savinjske v snegu :D

pa med vožnjo razmišljanje da moram to napisat v Nasmeh takoj ko bo možno in ob tem spoznanje, da odkar vem za Nasmeh forum, iščem stvari, ki bi mi izvabile nasmeh. če bo šlo tko naprej, bom še pozitivc ratu... :D

pa zvečer pijanka na bratovem žuru pozno v jutro. :D

pa danes zjutraj (beri opoldne) minimalen glavobol :D

pa popoldansko poležavanje pred PC-TV ob I, Robot. :D

in misel na enega lepših vikendov v zadnjih 2 mesecih. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans... danes nič posebnega :D bom pa vesela še cel teden, ker sem v petek vidla enga kolega, ki ga ne vidim dostikrat :) :wub: pa še lepo smo se mel, če odvzamem vse dogodke od 8-10h pol je blo pa uredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans... danes nič posebnega :D bom pa vesela še cel teden, ker sem v petek vidla enga kolega, ki ga ne vidim dostikrat :) :wub: pa še lepo smo se mel, če odvzamem vse dogodke od 8-10h pol je blo pa uredu :OK:

miss motosvet has spoken. hough. :afro1: O:-)

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zaslugi g. Pintarja mi moja Araika zdaj še lepše paše na glavo kot prej :OK: (pa že prej je bla najudobnejša kahla kar jih je sedelo na moji glavi :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... 215 km/h na števcu in nič vetra v moji novi čeladi ...

:kva2:

... pa en na kawi, ki me je ves čas spremljal in ni in ni mogel (hotel) mimo moje sexy zadnjice ... :lol1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!