Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Evo pršu sem domov iz fešte :whistle: Blo zanimivo :evilgrin: :whistle: Ta fešta mi je dans tut spravla nasmeh na lica...Zdj je pa pomoje cajt da grem spat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem dobila super zajtrk, pa darilce, ki je čakalo pod drevescem ... pri Vangovih mi je pustil nove uhe!!! :010

Pa gospa Varaderova mi je ful pomagala pri nabavljanju dobrot za večerno čago totekov, ... hvala ti! :winkiss:

In to je pravi nasmeh v srcu, imeti take prijatelje. :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem dobila super zajtrk, pa darilce, ki je čakalo pod drevescem ... pri Vangovih mi je pustil nove uhe!!! :010

Pa gospa Varaderova mi je ful pomagala pri nabavljanju dobrot za večerno čago totekov, ... hvala ti! :winkiss:

In to je pravi nasmeh v srcu, imeti take prijatelje. :friend2:

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini mali nasmeh na obrazu sem mela, ko sem zjutraj v sluzbo prsla. In vse se je obrnilo. Zdej sem pa jezna. Danes ni moj dan :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini mali nasmeh na obrazu sem mela, ko sem zjutraj v sluzbo prsla. In vse se je obrnilo. Zdej sem pa jezna. Danes ni moj dan :wacko:

ne se sekirat, bo drugo leto bolje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva na šihtu se poštimala (Frips hvala majstore :worship: )

Kosilo bilo dobro.

Pa še uspelo se mi je malo pretegnit med odejami :rolleyes:

Tako da sedaj že kar lep :D na obrazu.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnji dan..... FENOMENALEN!!!!!!!!!!!!!!!

....to, da sem obvladala situacijo v službi...POPOLNOMA....pač sodelavka ima malce problemov z alkotom in je bila ob pol 11h že koma in se je ukvarjala samo z gosti, ki so ji plačevali pijačo, tako da sem *obdelala* vse ostale sama.....

.... sama pa sem obvladala trupe gostov, ki so prihajali..... in odšli zadovoljni..... in to na področju, kjer že 10 let nisem delala in sedaj vsega skupaj šele 1 teden delam..... po 10 letih ležernih delin ležerne situacije, .... sem dokazala sama sebi mnogo več, kot sem pričakovala in si drznila upati, da bom sploh zmogla, čeprav sem si za iskrico v očeh vsakega gosta že od prvega dneva močno prizadevala.... (pač v tem trenutnem delu je poslovni rezultat to....) NOROOOOOO!!!!!!.....vse je bilo poštimano, predvsem pa me sedaj preseneča, kako hudiča je vse to uspelo.....

In ta iskrica.... da človeku VSE.......

Po mojem menju je edinole boljše (kot poslovni uspeh, ne glede na branžo, saj še vedno strmim, da bi opravljala delo, primerno izobrazbi....)....

....iskrica v očeh svojega otroka..... to mora biti resnično nekaj božanskega..... nekaj globjega..... ko se z njim sporazumevaž z očmi, občutki..... upam, da mi bo dano kdaj to.....

AMPAK....

V trenutni situaciji in v okviru okoliščin, ne bi mogla biti srečnejša..... ponovno sem dokazala sama sebi kaj zmorem....z rezultati..... in to me je sedaj skoraj vrglo na rit, ko sem naredila *bilanco stanja* dneva....

ponovno pa sem dobila dokaz, da se LJUBEZEN v srcu se VEDNO obrestuje!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha,sam ta je pa res dobra...Vprašam eno tle kolk je brat star,pa reče eno minuto starejši kot jst.Pa jst izjavim,opa sta pa dvojčka ona pa :nono: :nono:

Pa še druga prigoda...Učer na rojstnem dnevu od enga člana našga kluba razlaga naš predsednik ko ga policaj ustavi zjutri pa vidi policaj da ma pač torbo na sedežu od sovoznika,pa ga vpraša,kaj je mladi gospod,grete v šolo?...Predsednik pa...Ne,v vrtec grem.Policaj mu pa reče da se ni treba usajat...Pol mu pa pove da dela v vrtci :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsesplošna neizvirnost. post-368-1199203630_thumb.jpg

keep up the good work :fredy:

in seveda :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!