Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Previdevam, da je to idealna barva zate

ni ti treba nč predvidevat, ker ni.....mogoče za koga druzga.....sovražm blond barvo las :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

nevem, če se ti pa to zbijanje z glavo v zid zdi,da mi je všeč...pol pa misli naprej tko :headbang: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ti treba nč predvidevat, ker ni.....mogoče za koga druzga.....sovražm blond barvo las :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

nevem, če se ti pa to zbijanje z glavo v zid zdi,da mi je všeč...pol pa misli naprej tko :headbang: :trance_33_sleep:

Vrjetn si črne lih nis gor vrgla, če su zdej blond pa kar naprej zabijaj glabo. Jaz bi jo tud na tvojem mestu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn si črne lih nis gor vrgla, če su zdej blond pa kar naprej zabijaj glabo. Jaz bi jo tud na tvojem mestu :evilgrin:

:lol1: ....

tok neumna pa spet nism da bi se sama packala, pa črno dajala na moje lase :doze: :headbang: ...če pa frizerji ne znajo delat, pa jz ne morm pomagat....je kar je....drugač pa niso blond, ampak so preveč svetlo rjave :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ....

tok neumna pa spet nism da bi se sama packala, pa črno dajala na moje lase :doze: :headbang: ...če pa frizerji ne znajo delat, pa jz ne morm pomagat....je kar je....drugač pa niso blond, ampak so preveč svetlo rjave :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

O tem bi se pa dalo še diskutirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem bi se pa dalo še diskutirat

o čem že??

jz vem zakaj sm žalostna....obenem pa vesela in to je to...ti pa tut uživi, mene pa pust s svojimi občutki :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem že??

jz vem zakaj sm žalostna....obenem pa vesela in to je to...ti pa tut uživi, mene pa pust s svojimi občutki :closedeyes:

Točno tako :evilgrin: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa to da sm lepo motor opral... :yea1: In da grem danes na odbojko s šolo...wiuuuuuuuu...

Pico mamo zastonj :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj, ampak nek cuden obcutek me obhaja, da bom sel po sihtu :beer1: :beer1: :beer1: hm, ali pa :beer2: :beer2: :beer2:

Zanimivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole s Pasjim Medvedom bi znalo špilat :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!