Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

slišim pripombe... :)

misel na včerajšnji dan - dan kot 24h, ali če je bolje razumljivo misel na včerajšnji dan in večer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se boš zgledoval po meni, bo to še prekleto dolgo trajalo :lol1:

ampak se splača  :yea2:

ne mi veselja jemat...se sam predobro zavedam da je to komaj moj 3ji izpit letos (oz. v lanskem šolskem letu :BUA: )

enivej...jest še zmer veseu, tokrat ker sem usposobu računalnik :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako malo rabi danes človek da se razveseli.....mar to pomeni da smo vse preveč časa slabe volje.....nam bo Janša prinesel bolojše čase :lol1: ......vse to in še več v prihodnjih nadaljevanjih...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da sem egoist.......... :naughty: vremenska napoved za vikend. :devil: :lol1:

samo kaj, ko se tega ne morem "uzivati". :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj ena dobra novica. Ob vseh piz**** danes se mi je vsaj kolegica, ki trenutno dela v Egiptu javila, da je z njo vse v redu. Res sreča. Bila je zelo blizu današnjega napada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zobobolu...po volilnih rezultatih...po prebiranju ne vem kakih zakonov....po pizduliranju na davčni....po primitivnem nabijanju zakaj ni Dela, Dnevnika, novic na sploh....po pizdenju strank po telefonu....po vseh kretenih na cesti....po tem, ko te stare mame nabijajo z vozičkom u rit u štacuni....pa še kaj....

en velik :D ...petek jeeeeeeeeeeeeeeee :kva2: ....in sprostitev z malo alkota pašeeeeeee ka svinaaaaaaa :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hidrant usahnil, glavobol izginil, temperatura spet v okviru normale.

:OK: :OK: :OK: :OK:

pa se vreme je za en qur... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena delovna sobota narjena v slabem vremenu,ki bo še kako prov prišla za lepo vreme in pa včeraj nova igračka za na goldy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn prežurana noč, v družbi fajn kolegov in najbolj trenutki, ko se je nasmeh pričaral na moj obraz, z mislijo kako lepo je lahko življenje :grim :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj ni bilo mačka :OK: , sestrična je prišla na obisk :wub: , dejstvo da se pijanka najvrjetneje danes ponovi :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!