Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

v temi o brnu se eden klanja in piše "full carji ste" ker je nekdo napisal da ima plan v brno it celih 570 km z motorjem :lol1:

he he he kam gre ta svet :slap:

To so že pravi popotniki... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temi o brnu se eden klanja in piše "full carji ste" ker je nekdo napisal da ima plan v brno it celih 570 km z motorjem :lol1:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol1: :slap:

Sam če tak pogledaš, Brno res ni blizu. :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem domov s treninga vsa zmahana (d ne omenjam še službe od ktere sm bla še bl) :wacko: , odprem garažo d bi zapikirala avto not in pol....wtf?? :blink: :eek: nč jasn...od kje za vraga se je vzel še en motor poleg bratovga sekularja....ok,privid verjetn,sfuzlal se mi je, sj sm vedla d se bo to nardil,sj so mi skoz govorl....pogledam še enkrat :eek: ....potipam....sm ej res je moj, čist moj, lep,črn GigSrček :wub: :kva2: .....naskrivaj so mi ga podtaknil v garažo, packi :rolleyes: ...itak vem kdo je mel svoje prste vmes hehe....hvala Suzuki :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi je reku dns brat: da sem komunist ! Eno stvar da v iber razvijam, vse drugo pa zanemarjam. Sej ima kar prav, ker se več al manj sam za motor zanimam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nightwish koncert, družba, ma fenomenalno , čist sm še pod vtisom :yea2: :kva2:

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem domov s treninga vsa zmahana (d ne omenjam še službe od ktere sm bla še bl) :wacko: , odprem garažo d bi zapikirala avto not in pol....wtf?? :blink: :eek: nč jasn...od kje za vraga se je vzel še en motor poleg bratovga sekularja....ok,privid verjetn,sfuzlal se mi je, sj sm vedla d se bo to nardil,sj so mi skoz govorl....pogledam še enkrat :eek: ....potipam....sm ej res je moj, čist moj, lep,črn GigSrček :wub: :kva2: .....naskrivaj so mi ga podtaknil v garažo, packi :rolleyes: ...itak vem kdo je mel svoje prste vmes hehe....hvala Suzuki :winkiss: .

Hola!

nekak si nisem predstavljal da bom kdaj pisal v tale topic - ampak ko sem prebral tole, se mi je na ustnicah zares narisal Nasmeh... pa bi blo grdo če tega ne bi priznal :) za to smo se borili, al kako se rekli naši dedi :naughty:

:krneki: zdej pa tko kot sem te učil, počas pa na kolen' :P ... pazita en na drugega :winkiss:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pazita en na drugega :winkiss:

Jz zmer pazm nanje O:-) , oni pa ne name, kr nehajo me met radi pa me vržejo iz sedla :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz zmer pazm nanje O:-) , oni pa ne name, kr nehajo me met radi pa me vržejo iz sedla :angry:

hja :krneki: , zato bova pa letos še naprej vadila kako se jih ukroti... čeprav že kr znaš :OK: ampak sej veš kako je, te igra kr potegne in pol... :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja :krneki: , zato bova pa letos še naprej vadila kako se jih ukroti... čeprav že kr znaš :OK: ampak sej veš kako je, te igra kr potegne in pol... :whistle: :winkiss:

Če je podivjano se ne da več ukrotit, d je pa oboje podivjano pol je pa sploh katastrofa :krneki: ....sploh se mi pa pr teh letih ne da več igračkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov monitor :D (Samsung, 20'' , 2 milisekundi , ultralep , ... )

a motor že maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je podivjano se ne da več ukrotit, d je pa oboje podivjano pol je pa sploh katastrofa :krneki: ....sploh se mi pa pr teh letih ne da več igračkat.

o se da, se da ukrotit... saj veš, saj si že :) in vsakič je blo vredno Tavelikega Nasmeha tule... pa ne sme bit prelahko, glih to je čar :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!