Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

v srebrno pentljo zavite tangice navsezgodaj zjutraj na brisalcu od avta :kva2:

pa da se še vedno najdejo ljudje, ki me imajo iz srca radi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od moje brata punca ravno rojeva - obeta se eno vredu zapijanje hčerke/sina danes :evilgrin: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sama doma :yea2:.....tema,samo svečke po sobi in dnevni :rolleyes: :blush: .....sobna fontana oddaja rdečo svetlobo in po pomaranči dišeč ''dim'' :blush: :rolleyes: ....nightwishi mi pa pojejo :yea2: :yea2:

samo nekdo mi še manjka...pa je vse perfect :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :whistle:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rožica in ena osebica...ter pogovor in smeh s to osebo (pogrešala sm to) :rolleyes: fajn je blo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

spet jst... kriza, vem :blush: a sem prepričan da ne veste kako pripraviš človeka, ki sovraži paradajz da ga z največjim veseljem jé - in se ob tem še Nasmehne!?!?!? :hmm:

pa je zelo enostavno, pravzaprav :P narediš mu polovičko Mame vseh paradajzov (dobrih 8kg!!) :kva2: :slap: :lol1:

hvala :krneki: , GigSrček je definitivno v najboljših rokah :winkiss:

post-163-1204993146_thumb.jpg

post-163-1204993170_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delavnika je konec in njegove cunje so še vedno tam kamor jih je zabrisal... in všeč mi je tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

spet jst... kriza, vem :blush: a sem prepričan da ne veste kako pripraviš človeka, ki sovraži paradajz da ga z največjim veseljem jé - in se ob tem še Nasmehne!?!?!? :hmm:

pa je zelo enostavno, pravzaprav :P narediš mu polovičko Mame vseh paradajzov (dobrih 8kg!!) :kva2: :slap: :lol1:

hvala :krneki: , GigSrček je definitivno v najboljših rokah :winkiss:

Kok se bo šele men smejal k boste podlegl :lol1: , k paradajz je že sam po se baje strupen....sm slišala :whistle: , takle gensko spremenjen, gojen na bazi cvička je pa naravnost smrtonosen :evilgrin: ....aha glede na tajming je že vsega konc :lol1: :evilgrin: :krneki: tako, da se mi že smeje. Drgač pa že pospešeno delam na mutirani papriki :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ :krneki: : :) a mutirana paprika bo pa za tiste ki smo tolk neuničljivi, da smo preživeli tvoj ubijalski paradajz :P

ja super, samo naj bo kmalu, zgleda sem postal odvisen od... strupa... :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurij pa Lado....sm dobra pa sta :worship: ...mata domišljija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!