Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

lepo jasno jutro in upanje da bo lepo vreme(končno)

najpomembnejše pa...morm počakat do večera :wub:

Pride sprevodnica metulčica46 na obisk? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stiskana druga verzija in pripravljena za oddajo :whistle: ... brezbrižni vikend :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride sprevodnica metulčica46 na obisk? :whistle:

?

post-332-1206528390_thumb.jpg

nop, po čem to sklepata :D haha

najbrž da njegova najdražja ( :wub: ) :unsure: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehle zadnjih par urc :D namen je bil tak da greva s katjo na eno pjačko....kmalu pa se nama prdružta od nje brat pa še en modelček :whistle: smo šli skoz vse lokale v medvodah pa zbilah in nism zapravla niti centa :naughty: :OK:

nasmejala se tolk k že zelooo dolg ne :OK: ...nism mogla verjet kolk je biu pa peter zgovorn, hahahaha.....klepetulja :lol1: :lol1: :lol1:

ej sam katja kolk tipi znajo s komentarji, od kje to pobirajo :unsure: :blush: :rolleyes: :blush: :blush: :blush: sam mal preveč si upajo teli današnji fantje :BUA: :lol: haha pa tist XL...sm misnla da bom umrla od smeha :yea1:

drgač pa tvoj tamau an..da nama vrne najin beli rum..ker midve mava še ogromno koktejlčkov za spit :P

ful fajn večer no..sm se tako nasmejala...prou zdravje se mi je izboljšalo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehle zadnjih par urc :D namen je bil tak da greva s katjo na eno pjačko....kmalu pa se nama prdružta od nje brat pa še en modelček :whistle: smo šli skoz vse lokale v medvodah pa zbilah in nism zapravla niti centa :naughty: :OK:

nasmejala se tolk k že zelooo dolg ne :OK: ...nism mogla verjet kolk je biu pa peter zgovorn, hahahaha.....klepetulja :lol1: :lol1: :lol1:

ej sam katja kolk tipi znajo s komentarji, od kje to pobirajo :unsure: :blush: :rolleyes: :blush: :blush: :blush: sam mal preveč si upajo teli današnji fantje :BUA: :lol: haha pa tist XL...sm misnla da bom umrla od smeha :yea1:

drgač pa tvoj tamau an..da nama vrne najin beli rum..ker midve mava še ogromno koktejlčkov za spit :P

ful fajn večer no..sm se tako nasmejala...prou zdravje se mi je izboljšalo .)

evo sam z mano morš bit pa si prec zdrava :D

drgač pa ja...ful fajn večer :OK: in kot kaže se še kar ne bo zakluču :rolleyes: ... no sej zdej mam že prakso kr se tiče neprespanih noči :unsure:

jp tipčki pa njihovi komentarji.....tist je bil sploh tok kjutkan: "tebe pa zihr nista mamica pa oči nardila, ampak anglčki k si tok luštna" :wub: :D

jah jst mu skoz govorim, sam tebe bl uboga kt pa mene :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp tipčki pa njihovi komentarji.....tist je bil sploh tok kjutkan: "tebe pa zihr nista mamica pa oči nardila, ampak anglčki k si tok luštna" :wub: :D

jah jst mu skoz govorim, sam tebe bl uboga kt pa mene :closedeyes:

joj ja...sm kr zardela k mi je tko lepo to reku :oops: ....od kje to pobirajo mi pa ni jasn :D

mu bom jst težila še naprej..jst ga okol vozm..haha...me more ubogat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo kmal kakšna kavica padla. pa ti bo še kej lepšga lohk povedu :whistle: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo kmal kakšna kavica padla. pa ti bo še kej lepšga lohk povedu :whistle: :evilgrin: :winkiss:

haha...no ja no... :whistle: ne vem kk bo to lih šlo :D sj veš zakaj :blush: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem -------------> vesoljni potop :lol1:

ejj :lol1: :lol1: hahahahhaha...čak da se neham smejat :lol1: :lol1: :lol1: dve klepetulji skp...se to zgodi ja :lol1:

pa nism tega misnla no :winkiss: ne se dj neumno delat...sam pššštt...sj veš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!