Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

saj nevem če je za jokat al smejat :hmm:

kupil sem bajto!

vesel sem ker bom živel na super lokaciji praktično v mestu ampak še vedno kot na deželi na 1200 m2, imel delavnico in garažo, moško sobo, roštilj in skratka vse kar normalni človek rabi.

malo pa sem :blink: ker je potrebna krepke renovacije kar pomeni da bom večino pomladi, poletja in jeseni prebil v zidarskih cotah in opravilih da se do zime vselim. seveda pa hiša pomeni tudi da bom še kar nekaj časa vozil isti motor ker če si investicijo preračunam v ninje 10 me zaboli glava, toliko jih nima noben salon na kupu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še ene 2 tedna čakanja :D

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načrt za naslednji vikend- KARMA v domžalah in s tem the best kelnarji ever :whistle: :naughty: :kva2: :OK:

can`t wait :evilgrin: :devil:

in še pogovorček z eno osebico :OK: (in katja ko boš to brala, NE s Petrom! :D )

oh ja teli najni kelnarji :whistle:....je že res cajt da jih greva mal "pogledat" :naughty: :rolleyes:

niti nism na petra pomisnla, sam zdj k si rekla.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he's perfect :wub:

I know :winkiss:

Hm, miško ... kak pa TI veš, da je on perfect? :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Libanonke :naughty:

Švedinje že obdelu? :whistle:

Morje in Bosna v naslednjem mesecu, pa še kje drugje se bom sigurno potepala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, miško ... kak pa TI veš, da je on perfect? :whistle: :rolleyes:

Ker je imela mene v mislih :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja teli najni kelnarji :whistle:....je že res cajt da jih greva mal "pogledat" :naughty: :rolleyes:

niti nism na petra pomisnla, sam zdj k si rekla.... :whistle:

am..ja ne vem kaj si ti mela v mislih da jih greva "pogledat"....nekam sumljivo govoriš tole... :unsure: :evilgrin:

jst jih bom samo opazovala :naughty: v bistvu tri no, sj midve veva ktere tri, če bodo delal seveda... :whistle:

kaj k sm rekla, kaj si utihnla, povej do konca an... :closedeyes: me itq ni mogu dobit k sm mela cev vikend mobitel zakodiran, sam na srečo sm zdej spet med živimi :OK:

pa svojga prebrisanga brata nekej spomn :naughty: reč da sm jst rekla!!! .)

sicer pa dost o tem..itq se dons ne počutm lih za pisanje v to temo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!