Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

O kako sem vesel, kljub prometni nesreči ki jo je doživela tašča

post-12931-1207578527_thumb.jpg

Naj se je BOG usmili :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako prijetno sporočilo nekega vajenca, da se mi je omečilo srce.

Ne morem, da ga ne bi delil z vami. Solznih očk seveda.

Vajenec

pip.gif

spacer.gif

Dragi HHV!

Spoštujem tvojo starost (čeprav nisi dosti starejši), če si jo pravilno navedel. Prosim pa te, da vso svojo NEGATIVNO energijo ne sproščaš na tem Forumu. Zanimaj se, piši nam kaj lepšega. Pa tudi živali v hosti streljaj z fotoaparatom in ne zbiraj trofej, takih in drugačnih! Na cesti pa ti želim veliko varnih in lepih doživetij polnih kilometrov! Branko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako prijetno sporočilo nekega vajenca, da se mi je omečilo srce.

Ne morem, da ga ne bi delil z vami. Solznih očk seveda.

Vajenec

pip.gif

spacer.gif

Dragi HHV!

Spoštujem tvojo starost (čeprav nisi dosti starejši), če si jo pravilno navedel. Prosim pa te, da vso svojo NEGATIVNO energijo ne sproščaš na tem Forumu. Zanimaj se, piši nam kaj lepšega. Pa tudi živali v hosti streljaj z fotoaparatom in ne zbiraj trofej, takih in drugačnih! Na cesti pa ti želim veliko varnih in lepih doživetij polnih kilometrov! Branko

Horjo, prijazno te opominjam, da ne objavljam PMov javno. Mene so enkrat zaradi tega skoraj zažgali, čeprav je šlo samo za navaden Thunderšit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dirajte mi Horjota ! :evilgrin:

ps

Vale tistega tvojega PM ne bom nikoli objavil ! oblubim ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, prijazno te opominjam, da ne objavljam PMov javno. Mene so enkrat zaradi tega skoraj zažgali, čeprav je šlo samo za navaden Thunderšit :grim

Sej res, kje pa je Grmeča Zlata Zila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale tistega tvojega PM ne bom nikoli objavil ! oblubim ! :naughty:

Vem, da ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Analih :rolleyes:

Thunderrektum? :D

PS: kaj ti še vedno z onim fukjenim metalcom hojiš? :P

Popravljeno . Popravil TI TO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja pa ja de…vse motosvetovke so posebne, enkratne, pravi biseri. Vsaka zase je najbolj divja besna in najboljša jebačica. Vse vozijo najbolj strupene motorje in so najboljše in najbolj emancipirane voznice.

Vse majo najboljše joške in poznajo največ trikov kako zjebat moške.

To mi deli. :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja pa ja de…vse motosvetovke so posebne (posebni), enkratne (enkratni), pravi biseri. Vsaka zase je najbolj divja besna (besni) in najboljša jebačica (jebači). Vse vozijo najbolj strupene motorje in so najboljše in najbolj emancipirane voznice.

Vse majo najboljše joške (najdaljše kurce) in poznajo največ trikov kako zjebat moške (pofukat ženske).

To mi deli. :rolleyes: :D

To je pa....."notorična" laž!!!!!!!

Takšni smo MOTOSVETOVCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, prijazno te opominjam, da ne objavljam PMov javno. Mene so enkrat zaradi tega skoraj zažgali, čeprav je šlo samo za navaden Thunderšit :grim

Hja, tebe, k'si coprnica. :doze: A misliš, da bojo mene tud? :kva2:

Sem zadnjič bral teste enga gasilca, pa menda špeh prow opasno gori. :cry:

Nasploh ste pa žleht, jaz sem objavil PM prav zaradi dobrih misli in želje po miru na svetu za vse.

Tudi Tibet, Kosovo in Žabjak!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa....."notorična" laž!!!!!!!

Takšni smo MOTOSVETOVCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:unsure: ups ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja pa ja de…vse motosvetovke so posebne, enkratne, pravi biseri. Vsaka zase je najbolj divja besna in najboljša jebačica. Vse vozijo najbolj strupene motorje in so najboljše in najbolj emancipirane voznice.

Vse majo najboljše joške in poznajo največ trikov kako zjebat moške.

To mi deli. :rolleyes: :D

he he he he he, za vsako velja največ ena zgoraj našteta lastnost, take ki bi izpolnjevala vsaj dve ali več pa ni!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he he, za vsako velja največ ena zgoraj našteta lastnost, take ki bi izpolnjevala vsaj dve ali več pa ni!!! :evilgrin:

a dej bejš no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!