Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Končno se stvari nekam premikajo :worship: Sem pa tudi srečen, zaradi trenutka slave v tednoskopu. Na slikah, ki so bile najbolj obiskane ni bil noben drug kot jaz in zx-6r :P :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D katja prejle na kofiju k sm pravla s kom sm bla na pogovorčku:" Ja ja, in kaj je blo?Mene ne morš pretentat, kr povej. Kaj je še blo?" haha :D bejbika vse ob svojem času, ne prehitevej dogodkov :P :D

drgač pa super podaljšan vikend ki sem ga preživela v službici in druženju z enim modelčkom... :blush: :yea1: supr je blo :grim

bomo vidl, kakšn bo prihodnji vikend, pričakovanja so obetujoča :OK:

doma sem cel dan, prav tako v petek....avto gre na tehničnega, gume se bodo zamenjale...kočno bo avtek bolj lep :D

fotr se skoz bolj prvaja na to da bom jst mela motorčka, jeeeeejjj :yea1: (je že njemu všeč ratu :kva2: :P )

v pričakovanju večera :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še danes zjutraj so mi šefi dal 150€ k sem tako pridna :worship:

A misliš da so ti dali iz dobrosrčnosti? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr naredila izpit včeraj pa še danes zjutraj so mi šefi dal 150€ k sem tako pridna :worship:

Cestitke za izpit, kar se pa 150€ tice... Sedaj bos se bolj pridna, ampak se enkrat jih pa ne dobis. Dobro znajo sefi to delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr naredila izpit včeraj pa še danes zjutraj so mi šefi dal 150€ k sem tako pridna :worship:

Cestitke za izpit, kar se pa 150€ tice... Sedaj bos se bolj pridna, ampak se enkrat jih pa ne dobis. Dobro znajo sefi to delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D katja prejle na kofiju k sm pravla s kom sm bla na pogovorčku:" Ja ja, in kaj je blo?Mene ne morš pretentat, kr povej. Kaj je še blo?" haha :D bejbika vse ob svojem času, ne prehitevej dogodkov :P :D

Dobr veš, da mene ne morš okol prnest....mam dobr šesti čut za take stvari ;)

Dons čist drugač vse poteka kt je blo pa mišljen :D ampak je vseen več kt super :yea2: ... pa še rezultati garanja prejšn teden se kažejo :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!