Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

PRIPOGIBALA......bo bolj blizu mojim fantazijam :kva2:  :kva2:  :kva2:  :lol1:

mhm... in to 100 puta tako! In leže in stoje in kleče... ni da ni.... sem švicala, k so tak noge, roke, trebuh, rit, hrbtenica delal........... in to kar celo uro...... sem se fajn tako in drugače prepogibala, skakala, muvala, šejkala :kva2: :naughty: :naughty: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... in to 100 puta tako! In leže in stoje in kleče... ni da ni.... sem švicala, k so  tak noge, roke, trebuh, rit, hrbtenica delal........... in to kar celo uro...... sem se fajn tako in drugače prepogibala, skakala, muvala, šejkala  :kva2:  :naughty:  :naughty:  :lol1:  :lol1:

Fak........tok pa jest nebi zdržu :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... in to 100 puta tako! In leže in stoje in kleče... ni da ni.... sem švicala, k so  tak noge, roke, trebuh, rit, hrbtenica delal........... in to kar celo uro...... sem se fajn tako in drugače prepogibala, skakala, muvala, šejkala  :kva2:  :naughty:  :naughty:  :lol1:  :lol1:

Samo tu je bilo več trenerjev? :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak........tok pa jest nebi zdržu :(  :(

Jah srce... pejt enkrat z mano.... boš videl, vsi smo zaenkrat zdržali. Drugače ma pa to posebno miganje ime: aerobika!!!!! :kva2: :naughty: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tu je bilo več trenerjev? :kva2:  :kva2:

na-a..... samo EDEN..... nas je bilo pa več sopihajočih se žensk... pa je vse obdelal, da smo bile čist mokre :kva2: :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek :

" Jaz pa vse/celo popoldne poslušam glasbo." :D

Zdaj pa že celo dopoldne puslušam glasbo :rolleyes: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na-a..... samo EDEN..... nas je bilo pa več sopihajočih se žensk... pa je vse obdelal, da smo bile čist mokre :kva2:  :lol1:  :naughty:

Ko dam gips dol :cry: se vam pridružim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm... in to 100 puta tako! In leže in stoje in kleče... ni da ni.... sem švicala, k so  tak noge, roke, trebuh, rit, hrbtenica delal........... in to kar celo uro...... sem se fajn tako in drugače prepogibala, skakala, muvala, šejkala  :kva2:  :naughty:  :naughty:  :lol1:  :lol1:

kaj pa ŠIMI ŠIMI, to se men full dopade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno že drugi dan spal do 10.00, pol pa fitnes pa kavica itd. in sem komaj sedaj prišel v pisarno, pa okoli 17.00 računam da bo tudi šel domov.

aaaaaaaaaaa končno je ta 2-mesečna gužva mimo, saj za kak teden :OK: :P

sicer ni vremena da bi šel na motor :cry: , ampak ne bom preveč zahteven, bi (je) blo že slabše. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je koncno tudi uradno :)

Kako gre 10 let down the drain.... Saj ne vem ali bi se smejal ali bruhal.... Mah, sedaj se bom smejal :D , bruhal bom (mogoce) bolj proti jutru :OK:

Pogled v mojo garazo :OK: :

1x Tomos

4x Moto Guzzi

1x BMW

Skupna starost ~100 let, prevozenih ~400.000 KMjev, 3 lastniki :D

AAAaaaaaaaaahhhhhhaaaaahhhhhhhaaaaaa :OK: :D :OK:

post-2120-1097754743_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA NE!!!! :kva2:  :kva2:  :kva2:

Ti ne veš kaj je to v naši menzi jest(že za v drugo temo)

Pa še en "delček" nasmeha...jut3 imam frej dan :afro1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!