Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

V smeh najprej kratka furca, pogovor s kolegi... zdele pa še forum prebiram. In se smejem ko fukjen :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je edimi motor od Japoncev ki je kolikor toliko vzdržljiv. Ostale tri firme- vse crkuje pa se kvari. To govorim za moj slog vožnje- skoz na blokadi. Mislim kšna cbr600 novejša al pa cbr900 to je v redu, kar je ostalih japoncev, jih uničim kmalu. To so mi danes bikerji svetovali, pa tudi sam počasi do tega prihajam...Tko da HONDA-JE-ZAKON dolgo sem rabil da sem do tega prišel...

pa to ne moreš verjet, človek proba 2 stari kanti in kupi modrost sveta :lol1:

vožnja skoz na blokadi, verjetno še ni slišal za menjalnik ker ne poznam asa ki v peti vozi na blokadi :kva1:

sicer pa se verjetno vsak motor uniči če ga mečeš po tleh :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ne moreš verjet, človek proba 2 stari kanti in kupi modrost sveta :lol1:

vožnja skoz na blokadi, verjetno še ni slišal za menjalnik ker ne poznam asa ki v peti vozi na blokadi :kva1:

sicer pa se verjetno vsak motor uniči če ga mečeš po tleh :hmm:

V šesti tud...Ajdovščina-Nova Gorica 3minute vsaj :evilgrin: Drugač pa sem danes res vesel ker sem sklenil kar nekaj poslov, štejem denar, se smejim in uživam ob misli da bom imel kar dva motorja...ZXR za grobnik, VFR za marof :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAA....letim v Rožno še tale izpit odpisat, pol pa za vikend na štajersko ga žurat pa pit...kaj čmo lepšga :whistle: :rolleyes: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

regres nad pričakovanji :worship:

u torej častiš dns? šit ku me nau na zbor... :whistle>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem nekej nardila za druge in je občtek res krasen... Nekaj urc popoldne in druženje... super... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šesti tud...Ajdovščina-Nova Gorica 3minute vsaj :evilgrin: Drugač pa sem danes res vesel ker sem sklenil kar nekaj poslov, štejem denar, se smejim in uživam ob misli da bom imel kar dva motorja...ZXR za grobnik, VFR za marof :010 :010 :010 :010 :010 :010

mater si as! kaj bi bil moj prijatelj, ti in tvoj imaginarni prijatelj DejaVu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!