Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Janz Ivan Janša........je danes izgubil še 41,5 las!!!!!!!

Urška je srečna........ne bo potrebovala mister Muscolo za odmašitev odtokov......počaka samo še kak mesec......pa las ne bo več.......spljoh!!!!!

Vir.......24kur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla po čelado in sem kupila še motor... :kva2: :kva2: :kva1: :grupni: :010 :010 :010 :010

Najresčnejši človek na svetu sem, da sem dobila ninjo .... :grupni: :010 :010 :010 :010 :010 :worship: :bounce: :kva2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: postarala sm se za 1 leto :010....took velik voščil sm dobila :rolleyes: pa fuuuuuuul lupčkov :blush: :rolleyes: pa še nism mogla vrjet, kdo vse se je name spomnu :rolleyes: :whistle: :winkiss: .... uglavnem...pe še velik lepih stvari :010

hvala vsem, ki ste mi polepšali dan :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: postarala sm se za 1 leto :010 ....took velik voščil sm dobila :rolleyes: pa fuuuuuuul lupčkov :blush: :rolleyes: pa še nism mogla vrjet, kdo vse se je name spomnu :rolleyes: :whistle: :winkiss: .... uglavnem...pe še velik lepih stvari :010

hvala vsem, ki ste mi polepšali dan :winkiss:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla po čelado in sem kupila še motor... :kva2: :kva2: :kva1: :grupni: :010 :010 :010 :010

Krasno! Cestitke in pa veliko uzitkov in SRECE! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer me misel na to, da imam dejansko motor (končnoooooooo) spravlja v smeh :D :kva1: :kva2: ... pomojm sm še spala z nasmeškom na ustih... :D motor mam :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla po čelado in sem kupila še motor... :kva2: :kva2: :kva1: :grupni: :010 :010 :010 :010

Najresčnejši človek na svetu sem, da sem dobila ninjo .... :grupni: :010 :010 :010 :010 :010 :worship: :bounce: :kva2: :kva1:

draga čelada...sicer pa :worship:

pa zalivi jo da bo zrasla :whistle:

js se pa dones že furce veselim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vesela sem še kar zarad moje ninje... men se smejeeeeee :kva1: Ja mal se čudn sliš, da sem šla po čelado in kupila še motor... ampak fora je v tem, da sem to nijo že ene dva meseca iskala okrog in je povsod razprodana, zdej so mi jo iz Italije rihtal, pa je tudi en kup enih komplikacij. No včeraj grem pa po čelado in tam v salonu stoji ninja 250 in to zelena (tako jest hočem) in sem misllila, da je pač že prodana pa to, ker sem vedla, da so razprodane v Sloveniji in potem reče, da ni prodana, ker je zgleda nekdo preklical naročilo in so jo dobili... in tako sem postala lastnica tega lepega motorčka.... in se mi že drugi dan samo smeje :kva1:

pa še teli Goldwingsi tukej v kampu so prov face, se mamo prov fajn... tko da... prov super...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KawasakiGirl

prva liga :OK:

No aneda... se mi je za trenutk zazdel da sm rojena pod srečno zvezdo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No aneda... se mi je za trenutk zazdel da sm rojena pod srečno zvezdo :lol1:

upam da sam za trenutek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No aneda... se mi je za trenutk zazdel da sm rojena pod srečno zvezdo :lol1:

men so to zdi vsakič ko pridem iz fure živ in zdrav :D

nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se mi smeje :D eh ta moj Kawasaki je tko lep :)

pa še na najbolj smotan danna šihtu me je pršu en fajn fant pogledat... :grim

pa še Goldwingi so bli res face... hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!