Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

glede na ta, da sem mela 4 dni... PARTY!!! :yea2: :yea2: :OK:

sploh ne vem, da MS ni bilo.. tak, da je nasmeh namenjen... kopru!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Kaj bi bilo takega?

Mislim ,da je vsak dan vreden , da se ga veselimo , samo iz pravega zornega kota je treba pogledat. Mislim pa ,da je blo zlo fino to , da je sonček posvetu. :OK:

Samo dobr bi blo ,da bi še mal bolj toplo blo, za še kakšno furo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja predstava Cirkus 99% - odlična je bila in sem prav vesela, da sem šla na njo.

Še bolj me pa v :D spravlja dejstvo, da sem od Almodovarja dobila karte za film Napačna vzgoja. Sicer v prvi vrsti, a vseeno...... komaj čakam četrtek :OK:

aja, pa samo še 3. tedne, pa grem v Berlin za 5. dni..... :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov lonec, ki mi ga je podarila moja tašča ( Milaajlavjupress)

p.s.

Ima tako pokrovko , ki me začne po glavi tepst, ko zmanjka vlage v loncu. :)

Vlaga je najbolj pomembna stvar na svetu..........le zakaj :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dohodninska odločba!!!!!!! :OK:

money, money,....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem ko sem delal cel dan do 2:00 zjutraj (tole bi bolj spadalo v vomitorium), sem odpeljal očeta do Lj od koder jo je mahnil naprej proti Benetkam in nato vse do Mehike (blagor mu).

Ob 4:00 sem bil zmenjen na kavi z SymRu-jem ki tudi šiba allnighter-ja. Na poti do njega sem hotel prišparati minutko in prevozil dvojno črto (seveda ob neupoštevanju znaka obvezna smer) nakar ugotovil da sem to storil nekaj metrov pred policisko astro. Seveda so sledile lučke in sirena. Malo za tem pa samo opozorilo da naj malo gledam prometne znake. (nasmeh :D )

Ko sem SymRu-ja našel sem ugotovil da mu dela družbo tudi devillish (še en velik nasmeh :D ). Skupaj prekrižarili Lj. in ogotovili da v slovenski metropoli pošten človek ob 4:00 zjutraj ne more dobiti skodelice kave (pa sedaj reci "Ne" Cankar). Nazadnje smo pristali pristali v Symkotovem kraljestvu kjer sem bil deležen dobre (čeprav po moji krivdi malo presladke) porcije kave. Malo čveka in spet nazaj proti Velenju.

Devillish tebi enega :004 za dobro jutro. SymRu tebi pa kmalu lahko noč. Jaz pa bom zgleda moral zdržati še ta dan brez spanja potem pa sledi koma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!