Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

vikend . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D sm dons, glede na vse kar se dogaja po cestah z motoristi zadnje čase :cry: , pršla živa domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sinoči sm se pogovarju z sestro cvičkarja . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn dopust, dobila plačo, v soboto fraj aja pa še cel dan delam prvi dan po dopustu, frišna barva čupe, ker sem bila že blond - strahota pa še kaj bi se najdlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem se malo spočil,po 10 dneh lutanja po Toskani,kjer so me gostili italjanski kolegi :worship:

počel samo :beer1: :beer1: :beer2: :beer1: :beer2: post-1242-1218539386.gif :beer1: :beer2: :drunk: :drunk: :drunk:

post-1242-1218539468_thumb.jpg res je postrani :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zutri pou 6h k sm pršu na šiht od nightwish byebye beautiful komad na radio triglav :kva2: :kva2: :yea1: wtf nikol nebi reku,da bojo kej od metala vrtel na radiju

pa nova guma ,sam kva k jo bom sam še dans pa jutr koristu :krneki: :( :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa izpit nardila dons :010 :010 :010 :010 :010 pa prvih 30 kilometrov nardila z mojo lubico :010 :010 :010 :010 :010 :010 oooh ja what a wonderful world :OK: :D :grim B) :OK: :OK: :grim :yes: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!