Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

K ne moj ne od Suzukija cucuki ni hotu vžgat......se je najboljši sosed neki s ključi špilu :lol1: ....zgleda bo reba res na Aprillio prešaltat :whistle:

PS: Suzuki, mojga črva mi vrn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K ne moj ne od Suzukija cucuki ni hotu vžgat......se je najboljši sosed neki s ključi špilu :lol1: ....zgleda bo reba res na Aprillio prešaltat :whistle:

PS: Suzuki, mojga črva mi vrn...

:lol1: ko smo bli na pijački nama je naskrivaj zamenjal ključe/obeske :slap: :lol1: ja sej ga razumem, lastniki špagetov in lasagn morajo nam rižotkarjem malo nagajat, ker nam naši motorčki čist preveč dobr delajo :naughty:

PS: ...ko mi vrneš mojo kravo :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredi lj sm vidla pudla z irokezo in svetlimi prameni :kva2: :lol1: sm misnla da me bo pobral :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dober vic:

V nekem (HAHA!) slovenskem predoru se podre strop.

Sodišče na zagovor pokliče železo, pesek in cement.

Najprej odgovarja železo: gospod sodnik jaz ne vem nič, mene so samo pripeljali na gradbišče in me posadili na strop, jaz nisem nič kriv.

Nato na zatožno klop sede pesek: jaz nisem nič kriv, tovornjak me je pripeljal, zmešali so me z vodo in dali na strop, nič ne vem zakaj se gre.

Zadnji je na vrsti cement, ki pa slabe volje zavpije na sodnika: A VESTE KAJ? ČE ME PREJ NISTE MEŠAL ZRAVN, ME PA TUDI ZDAJ NI TREBA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo obiskali Grifton, rajski otocek malo naprej od Hurgade (kot bi bila na Maldivih), se mi kar smeji mislim, da ga bova obiskala se enkrat :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!