Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Naj uganem, naj uganem.......kitajsko črko? :P

:lol: ne še nč ne vem,mislm mam prbližn v glavi ,sam črka zihr nav hehe, za zj sm dobu financ ministra ,da mi plača tatoo :lol1: :lol1: ,bomo šli mav počekirat kaj bo točn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bday si grem tatoo delat :D :D :D :D :010 :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK:

ponavlanka sestavlanka :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :lol: ;) :winkiss:

drugač pa... povabilo na masaažooo :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavlanka sestavlanka :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :lol: ;) :winkiss:

drugač pa... povabilo na masaažooo :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

a-a js ga bom prej mev,pa še bday mam preh :whistle: tko da kr ti ponavlaš :P :lol: :whistle: :winkiss: :winkiss: joke

mene pa ne boš s sabo vzela na masažo sej sej,zj grem pa lahko kr v temo Žalosten sem :P

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za bday si grem tatoo delat :D :D :D :D :010 :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK:

uuuuu, kaj pa če bi si dal več kitajskih črk? neki napis kakšen koli. to je kul po strani na vratu? happy0144.gif

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a js ga bom prej mev,pa še bday mam preh :whistle: tko da kr ti ponavlaš :P :lol: :whistle: :winkiss: :winkiss: joke

mene pa ne boš s sabo vzela na masažo sej sej,zj grem pa lahko kr v temo Žalosten sem :P

ha ha.. ja ne, to morš ti mene povabit, pol pa greva skupi..ne morš se tko prštult no :eek: :slap: :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagal pri licitaciji na Ebay-u. :D

A si fičota kupo?

:whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se smejim, ker upam da v nedelo pade ena lepa vožnja ( vsaj par metru :blush: ) z motorjem.. :rolleyes: ( če si kdo ne premisli :evilgrin: ;) ) pa itak pičiči... res pogrešam..... motor :blush: pa pičiče valda tud :D :yea1: pa še kdo zravn me zanima.. hehe :P O:-) :winkiss:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se smejim, ker upam da v nedelo pade ena lepa vožnja ( vsaj par metru :blush: ) z motorjem.. :rolleyes: ( če si kdo ne premisli :evilgrin: ;) ) pa itak pičiči... res pogrešam..... motor :blush: pa pičiče valda tud :D :yea1: pa še kdo zravn me zanima.. hehe :P O:-) :winkiss:

:grupni:

spet se mi smeji že cev dan ,pa take biksam spet :lol: pa še smehi v rutarju bohve kva si bojo mislni k bojo na kamer vidl ,pomoje bom naslednjič kr vzun čakov k kkšn pes :lol1: :lol1: :whistle: sploh k nism mogu vstt iz unga wnb stol al kr kol je že k je res zakoooooooon :D :D :OK:

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!