Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

praktično pod pisarno na trgu študentje pripravljajo stojnice za popoldansko martinovanje, sem šel "naključno" .) mimo in seveda veselo sprejel povabilo, da se popoldan nujno oglasim na kak deci. oh ta veseli martin, še dobro, da je danes četrtek A.K.A mali petek :OK: :beer2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mam feeling motoristek, da si ti že čisto ok, samo simuliraš zaradi vseh "ugodnosti" pri telovadbah??  :hmm:

:naughty:

Trikrat lahko ugibaš kam danes grem :kva2: :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si ogledala dva filma: Najprej od Almodovarja Napačna vzgoja in potem še nemški film Vzgojitelji :OK: :OK: :OK: good choice :OK:

Zdej me pa še v soboto čaka en film, pa v torek en... za 3. morm pa še karte kupt.

Liffe festival :notworthy: the best filme vrti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga kr hval...pol boš pa lubosumna...k bojo druge hotle zvedet, kaj na njemu je tok dobrga  :lol1:  :topic:  :yea2:

:grrr Mi je obljubil, da nobeni, ampak res nobeni, razen meni, ne bo pokazal svojega najljubšega mozolja. :devil: :P :)

In to je še en razlog za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :blink: ...vsi drugacni vsi enakopravni  :rolleyes: ...sam da je plišasto pa mehko  :grrr

Pa da se obut. :)

Oz. če nisi pozoren pri obuvanju izbulji oči. :)

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!