Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Enmu Podgurcu je en mau živc poču.... :lol1: :lol1: :lol1: ....(če ktir ne zastop....lokalna fora)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še devetkat morm spat pol pa na dopust :010 :010 :010 ... evo cel poletje čakala na to, pa končno dočakala (no ne še čist, zej odštevam dneve)

čuj v egiptu so spet ful teroristični napadi, tak da se jaz glih ne bi tak fejst veselil. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj v egiptu so spet ful teroristični napadi, tak da se jaz glih ne bi tak fejst veselil. :unsure:

Če ti je namenjeno ti je namenjeno... Eni teroristi mi pa res naujo dopusta pokvarl... :evilgrin:

Drgač sm pa zj tud full dobre vole, ker je res lep večer za mano, pa najlepšga Didla sm dobla :wub: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil ta mail. no saj jih dobivam večkrat ampak tokrat so se potrudili in mi pisali v slovenščini :lol1: če kdo hoče naj ga kontaktira, jaz ne rabim denarja :blush:

"Od g. Gordon Pell

Tel: +447031914271

Jaz sem g. Gordon Pell iz Harlsden, North West London, tukaj v Angliji. Jaz delam za Natwest Bank Corporation London. Pišem, da boste iz moje pisarne, ogromno prednost za nas oboje. V moji službi, kot pomočnik Manager (Greater London Regional Office, sem odkril opuščene vsoto $ 12,5 milijonov ameriških dolarjev (dvanajst tisoč pet sto milijonov ameriških dolarjev, ZDA) na račun, ki pripada naši tujih kupcev Late Mr.Thompson Morrison ameriški državljana, ki na žalost izgubil življenje v letalski nesreči z Alaska Airlines Flight 261 strmoglavilo v 31. januar 2000, vključno s svojo ženo in hčerko samo.

Izbira stik z vami se zbudili iz geograpgical naravo, kjer živite, še posebej dueto občutljivost posla in zaupnost tukaj. Sedaj je bil naš bančni čaka na enega od sorodnikov, naj pripravi za trditev, vendar nihče ni naredil tega. Osebno sem bil neuspešen pri iskanju sorodniki do 2 let, imam za glasovanje, naj predstavi kot sorodnikom / bo upravičenec do pokojnika tako, da se izkupiček od tega računa vrednotijo na 12,5 milijonov ameriških dolarjev, dodeljene za vas.

To bo plačano ali deljene v teh odstotkih, 60% do 40% zame in zate. Imam zavarovane vse potrebne pravne dokumente, ki se uporabljajo za nazaj do tega trditev, ki jih sprejmemo. Vse kar potrebujete je, da FILLIN vaše ime na legalizacija dokumentov in ga v sodni tukaj, da dokaže, kako je legitimno sprejemnik. Vse, kar sem sedaj zahtevajo, se vaš pošten sodelovanju, zaupnosti in zaupaš, da bi nas videli to transakcijo. Zagotavljam ti, da je treba v okviru legitimno, da se zaščiti pred nasprotju z zakonom.

Prosim vas, dajte mi naslednje: imamo 7 dni, da bi sistem deloval. To je zelo mudilo, prosim.

Ime in priimek

Vaši neposredna telefonska številka

Vaš kontaktni naslov.

Potem, ko gre skozi metodična iskanja, sem se odločila, s tabo v upanju, da boste našli ta predlog interesting.Please na vašo potrditev in to sporočilo z navedbo vaše zanimanje vam bo dajal več informacij. Prizadevati, da me obvestite svojega sklepa, da mi namesto čakanja.

Dosegljiva mi na moj zasebni e-pošto; pellgordon28@hotmail.com

S spoštovanjem,

G. Gordon Pell

Direct: +447031969564"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je namenjeno ti je namenjeno... Eni teroristi mi pa res naujo dopusta pokvarl... :evilgrin:

Drgač sm pa zj tud full dobre vole, ker je res lep večer za mano, pa najlepšga Dilda sm dobla :wub: :blush:

Nisem se mogu upret! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrhovina....ups :blush: .....meso se bo podražlo....vsaj ena podražitev, k me ne gane :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrhovina....ups :blush: .....meso se bo podražlo....vsaj ena podražitev, k me ne gane :lol:

A ti sploh ne papaš meseka? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti sploh ne papaš meseka? :hmm:

Sm tazga k še miga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pr men pa nobenga presenečenja več :(

Kdaj grema :) Boš vidla, kak boš presenečena :D

Zato k se dobr počutm pa k vem, da bom čez 14 dni že v Egiptu :worship:

Šele????

Naša pikasta pes, k me celo preliže še predn mi rata z motorja zlezt k pridem domov :D

emm ... čist celo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ... čist celo? :unsure:

Sm vedla d se boš spotaknu :grim . Do kjer doseže, k je bl mejhna :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil ta mail. no saj jih dobivam večkrat ampak tokrat so se potrudili in mi pisali v slovenščini :lol1: če kdo hoče naj ga kontaktira, jaz ne rabim denarja :blush:

"Od g. Gordon Pell

Tel: +447031914271

Jaz sem g. Gordon Pell iz Harlsden, North West London, tukaj v Angliji. Jaz delam za Natwest Bank Corporation London. Pišem, da boste iz moje pisarne, ogromno prednost za nas oboje. V moji službi, kot pomočnik Manager (Greater London Regional Office, sem odkril opuščene vsoto $ 12,5 milijonov ameriških dolarjev (dvanajst tisoč pet sto milijonov ameriških dolarjev, ZDA) na račun, ki pripada naši tujih kupcev Late Mr.Thompson Morrison ameriški državljana, ki na žalost izgubil življenje v letalski nesreči z Alaska Airlines Flight 261 strmoglavilo v 31. januar 2000, vključno s svojo ženo in hčerko samo.

Izbira stik z vami se zbudili iz geograpgical naravo, kjer živite, še posebej dueto občutljivost posla in zaupnost tukaj. Sedaj je bil naš bančni čaka na enega od sorodnikov, naj pripravi za trditev, vendar nihče ni naredil tega. Osebno sem bil neuspešen pri iskanju sorodniki do 2 let, imam za glasovanje, naj predstavi kot sorodnikom / bo upravičenec do pokojnika tako, da se izkupiček od tega računa vrednotijo na 12,5 milijonov ameriških dolarjev, dodeljene za vas.

To bo plačano ali deljene v teh odstotkih, 60% do 40% zame in zate. Imam zavarovane vse potrebne pravne dokumente, ki se uporabljajo za nazaj do tega trditev, ki jih sprejmemo. Vse kar potrebujete je, da FILLIN vaše ime na legalizacija dokumentov in ga v sodni tukaj, da dokaže, kako je legitimno sprejemnik. Vse, kar sem sedaj zahtevajo, se vaš pošten sodelovanju, zaupnosti in zaupaš, da bi nas videli to transakcijo. Zagotavljam ti, da je treba v okviru legitimno, da se zaščiti pred nasprotju z zakonom.

Prosim vas, dajte mi naslednje: imamo 7 dni, da bi sistem deloval. To je zelo mudilo, prosim.

Ime in priimek

Vaši neposredna telefonska številka

Vaš kontaktni naslov.

Potem, ko gre skozi metodična iskanja, sem se odločila, s tabo v upanju, da boste našli ta predlog interesting.Please na vašo potrditev in to sporočilo z navedbo vaše zanimanje vam bo dajal več informacij. Prizadevati, da me obvestite svojega sklepa, da mi namesto čakanja.

Dosegljiva mi na moj zasebni e-pošto; pellgordon28@hotmail.com

S spoštovanjem,

G. Gordon Pell

Direct: +447031969564"

Meni je pa gospa Prisca pisala ...

glej, kaj pravi:

From Mrs.Prisca Lawrence

16,Rue des jar dins Co Cody

les Deux-Plateaux

Abidjan Ivory Coast

Dearest in the Lord

I am Mrs. Prisca Lawrence from Sierra Leone . I am a widow. My husband was a serving director of the Cocoa exporting board in Ivory Coast till his death. I lost him during the civil war of Ivory Coast

He was assassinated by the rebels following the political uprising. Before his death he made a deposit of Ten Million USA Dollars ($ 10,000,000.00) here in Abidjan the capital city of Ivory Coast in security /Finance company. This fund he intended to build a Factory and buy cocoa processing machines and materials. In our country Sierra Leone Unfoutnetly he couldn't realize his project because of his mysterious death

I want you to help me for us to retrieve this fund and transfer it to your account in your country or any safer place as you will be the beneficiary and recipient of the fund.

I have planed to do investment in your country, like real estate and industrial production. This is my reason for writing to you. Please if you are willing to assist me and my only son Francis, indicate your interest in replying soonest.

Waiting for your urgent reply.

Please write to me with this address :

mrs.prisca_law2@o2.pl

Thanks and best regards

Mrs. Prisca Lawrence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesela sm, ker je biu lep dan dans... k sm po dougm času vidla kolega :rolleyes: :evilgrin: in kr sm dobila čokoladico.. :D hvala.... zdei grem pa mau zaležt, jutr pa u kino eno komedijo pogledat.... :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale objava je danes 40 po dovgmu cajtu nabijam

in trenutno si delim prvo mesto s slavnim nabijačem alterjem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mi fajn paše ta nova jopca od Adidasa :naughty: hehe... taki nakupi me pa res razveselijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!