Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

nasmeh bo danes ko končam šiht . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri pride k men na obisk en poba :blush: Pa sm se pi***la, da kok je jeba s tem povojem, pa da si morm lase umit in se je ponudu da mi jih on :kva2: To je blo res najbolj zabavno, "seksi" umivanje las v vsej moji zgodivini :lol1: Težk je ne met rad take ljudi.. :004 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri pride k men na obisk en poba :blush: Pa sm se pi***la, da kok je jeba s tem povojem, pa da si morm lase umit in se je ponudu da mi jih on :kva2: To je blo res najbolj zabavno, "seksi" umivanje las v vsej moji zgodivini :lol1: Težk je ne met rad take ljudi.. :004 :grim

jz tud morm dns al pa jutr zutrej bučo oprat dej upraš ga če pride pomagat

post-5391-1223363468_thumb.jpg :whistle:

Ja, prjatu je klical, da pelje proti domu R 1200 RT :worship: :worship:

a mu je spregu no sej ni čudno u nedeljo je en v Reki obtičal mu je šel baje alternator :rolleyes: bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala tommyu za pičiče.. pa še kdai ;) :grim me vsaj nasmeji, če me že nekdo drug čist zagreni :BUA: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo ja od kr sm iz bolnce pršu se mi v dveh mesch sam dobre stvari dogajajo :D :D :whistle: :naughty: :rolleyes: :rolleyes:

[/quote/

c.c.c.... ktero si pa dons spt ??? :rolleyes: :evilgrin: :lol: js sm pa veselaa k bo kmau vikend... :) :blush:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja dva sodelavca, ki ju je očitn nosila velika luna :kva2: Povhn smeha uglavnem..SPET :D :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!