Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Novo skupinco sm dobla za trenirat O:-) Ma keri cukri so ti mulčki :wub: ( za 2x na tedn jih met, več mi ne rabi :grrr ) Maa fajn bo letos, k so najmlajši in tok simpatični, pa take prbijajo da ne veš al bi jih kregal al se jim smejal :D

A zamenaš, jz sm same satane dobila :devil: , en bl žleht k tadrug...pamži nevzgojeni :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zamenaš, jz sm same satane dobila :devil: , en bl žleht k tadrug...pamži nevzgojeni :headbang: .

:lol1: Ma kaj..en mavashi okol glave pa bojo tih :D

Ja sej jst mam tud dva taka, k vidm da mi bosta velik energije vzela, ampak..taki te majo na konc tarajš :blush: če jih prej ne vržeš iz kluba :kva2: Sej bo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn se je blo po dolgem cajtu po kuhni vrtet :P , pa še posode nau treba men pomit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sebe.....k sm ob 6ih zjutri po vrtu iskala paprike pa jajčevce, z baterijo itak :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama sebe.....k sm ob 6ih zjutri po vrtu iskala paprike pa jajčevce, z baterijo itak :slap: :lol1:

A pol lahk na zajtrk pridemo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol lahk na zajtrk pridemo? :)

Zajtrk pr nas je že mim :grim , lohk pa na južno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da sm končno en vikend frej . . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glava me je nehala bolet :OK: pripravlena na wikend podvige :D :P

hehe,evo poj te bo spet bolela .čez tedn do petka maš pa spet cajt ,da te neha.poj pa spet feštaa hehe :D

ma je pr men tut k grem nazaj,pa še neki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrk pr nas je že mim :grim , lohk pa na južno .)

Pisuka, k nisem prej pogledu :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolna voznja danes, super druzba, na koncu pa se piknik z mostom za zakljucek sezone! No piknik je bil, za zakljucek pa se nism cisto preprican! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi nekdo me :lol1: :whistle: Ma vse je blo fajn, če spustimo to, da me je želodc tok bolu in da sm preklela vse ležeče policaje. Mamicu jim ej :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi nekdo me :lol1: :whistle: Ma vse je blo fajn, če spustimo to, da me je želodc tok bolu in da sm preklela vse ležeče policaje. Mamicu jim ej :glare:

sm sm jih kr dost najdla jle... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!