Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Ja sej....koga je včerej vs cajt masiral mobitel okrog ta tretjega :xx: :whistle:

hm... ja no... :whistle: pssssst... :naughty:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja . . . . . neki . . . . .se . . . . . mi . . . . res . . . . smeji . . . . končno bom mal dopust koristu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebujanje in pa kavica z njem :wub:

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšn dan. :OK: ...in noč :rolleyes: .....na državnem je blo zakooooon :OK: , rezultatsko sicer ne, sm družba pa ja. Srečala Andrejo (ne vem kok ajev maš zadi,d bi tok ojev tle napisala .) ), d smo tud kako motoristično rekle, glede karateja je pa ona itak Masterca naprot men :worship: , tko d se nismo nč teple :grrr . Našla kimono zase :OK: .Pa nazaj grede sm lohk trenerjevga Merđota pelala :P , sm se mi je zdel, d je mojga sopotnika mal strah blo na trenutke O:-) :P . B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno malo presenečenje . . . . . . :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: tooolk keša čeri zgonla, ko ga nism v celm življenju! :D ampak se je splačal, biu perfect day... :grim O:-) no ja še bolš bi blo, če me nebi nekdo... khm :evilgrin: TOLK ZAJBAVUU :evilgrin: :evilgrin: žlehnoba ena :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: na motorju ceeeu popoudne s kolegom!!!! noooroooo .... fak marjanaaa :kva2: :kva2: :kva2: hvala tony! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečala Andrejo (ne vem kok ajev maš zadi,d bi tok ojev tle napisala .) ), d smo tud kako motoristično rekle, glede karateja je pa ona itak Masterca naprot men :worship: , tko d se nismo nč teple :grrr

Ej bejba, sm vesela da smo se spoznal :worship: Pa FUUUULLLL ti hvala za pecivo :friend2: vsekakor je blo vredno unih ur masenja :grim Drgač mi pa pol nekak kr ni več uspel prletet še kešn koščk ti ukrast, kr je ratal pestro s temi mulci. Smo pa 8 medalj nesl :worship:

Maaa kaka masterca - jst sam poziram z uno kartico trener al pa vodija ekipe, da me kšn luštne pobč na pijačko povab :lol1: (ne kr bi mu bla tok všeč, ampak k se me tok boji :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bejba, sm vesela da smo se spoznal :worship: Pa FUUUULLLL ti hvala za pecivo :friend2: vsekakor je blo vredno unih ur masenja :grim Drgač mi pa pol nekak kr ni več uspel prletet še kešn koščk ti ukrast, kr je ratal pestro s temi mulci. Smo pa 8 medalj nesl :worship:

Maaa kaka masterca - jst sam poziram z uno kartico trener al pa vodija ekipe, da me kšn luštne pobč na pijačko povab :lol1: (ne kr bi mu bla tok všeč, ampak k se me tok boji :kva2: )

Ja dobr d mamo našo Tino, k skrbi za moje odnose z javnostjo .) . Škoda, d nis še kj iz škatle odnesla, k se je mogu pol bogi naš trener matrat, d jo je spraznu :whistle: . Čestitke itak :worship: , mi žal nismo nč železja odnesl s sabo, smo letos mal razštelani :krneki: (pa sj bo prec bolš, k bom jz začela zrak mešat :alien1: ). Hehe, jz naslednjič baje tud dobim tipolovsko kartico :naughty: ....uradni razlog je sicer, d bom frocke za roko držala pa na taprav tatami jih vlekla :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!