Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Furca po parkirišču :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

hvala osa :worship:

:kva1: a kr ??? pol pa ti men d ne moreš... :D ;) :OK: js sm tud vesela :rolleyes: :grim sm šla končno mau off road varjanteee :D sploh ni panike, sam tuširala sm se z blatom! loll :OK: :OK: :lol:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Izlet z bičikletom

- Fajn družba - karateist in hkrati bodoči motorist (take mi radamo :grim ) :worship:

- Kuuuul vremee :yea1:

- Over limits je šlu B)

- Zmer bl me mika downhill :hmm:

- Za konc pa še izlet v Izolo in kosilo v Portorožu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A n d, d sm dobr ohranjena :naughty: , karate itak d :OK: , bl ga šopam mlajš sm (a n d bi me zadnč komot na tatami spustl :grim ). Drgač pa hvala za kompliment .) .

Ja a nis opazla zadnč k sm se začela dret ke v tebe: " Ma dej bejš na tatami, kaj čakaš za to ograjo?? ma kaj delaš??!! Matr bejš pa ubriš en mawashii..ma lahk tud sudjatu..men je vseen, sam dej že ta ipon!!!" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a nis opazla zadnč k sm se začela dret ke v tebe: " Ma dej bejš na tatami, kaj čakaš za to ograjo?? ma kaj delaš??!! Matr bejš pa ubriš en mawashii..ma lahk tud sudjatu..men je vseen, sam dej že ta ipon!!!" :lol1:

Ja kdo te pa neb opazu pa slišu .) , sj bi, sm en sodnik je bil preveč luškan, d bi mu profil uničla :blush: , trenerja pa nism smela tepst, k pol bi mogla peš domov :whistle: :lol1: .

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjub čudni noči sexy sanje....AAAUuuuuuuuuuu :worship:

Pa kaj maš ti vsak dan take sanje?? :blink: Ja ma blagor teb...jst bi tud rajš mela kšne sexy, kinky sanje :rolleyes: :whistle: . Ne pa porrookaaa!! :headbang: Who the fu** wants to get married at 21y ???? :slap: No pa sej itak zbežim z nje -aleluja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj maš ti vsak dan take sanje?? :blink: Ja ma blagor teb...jst bi tud rajš mela kšne sexy, kinky sanje :rolleyes: :whistle: . Ne pa porrookaaa!! :headbang: Who the fu** wants to get married at 21y ???? :slap: No pa sej itak zbežim z nje -aleluja :worship:

Ma sj je v redu...sam k me ne bi kolen bolu tolk da sm se vsake tolk cajta prebudu...pol pajovo na novo...aaaaa ma je blo fino :grim

Hja očitno ti je usojen...da bežiš z lastne poroke...vzam te sanje kot trening ;) :lol1:

če hočš pa bl...take sanje...drugačne... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OSA :worship: hvala :P j fuj dobj :naughty:

pa še drugič . . . . .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem da me boste popluval..pa kaj :D

misel na sneg- smučanje :P

Naša že ne :grrr Jst ti dam še za pivo :beer1: Sam misu na sneg na smučiščih - na cesti mi res ne rabi :nono:

Joooooooojjj kwa bi bordaaaalaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Aja a ma kdo slučajn kšne mehe vezi za bord odveč??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem da me boste popluval..pa kaj :D

misel na sneg- smučanje :P

Naša že ne :grrr Jst ti dam še za pivo :beer1: Sam misu na sneg na smučiščih - na cesti mi res ne rabi :nono:

Joooooooojjj kwa bi bordaaaalaaaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Aja a ma kdo slučajn kšne mehe vezi za bord odveč??

:eek: :hmm: :slap: :blink: :nono: :nono:

mal še počakita...da se jst znebim bergl k drgač se še enkrat razbijem kolkr sm štorast :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :hmm: :slap: :blink: :nono: :nono:

mal še počakita...da se jst znebim bergl k drgač se še enkrat razbijem kolkr sm štorast :lol1:

čakamo :D ni problema...če ne drugega boš vino kuhal pa čaj :D

kaj boš bordau al smučau?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakamo :D ni problema...če ne drugega boš vino kuhal pa čaj :D

kaj boš bordau al smučau?

za vas aktivne čaj zame vino :yes: se razume...

drgač pa mam jst smuče...bordu samo enkrat...bom še kraj probal-sam da se mi krepelčk pocajta :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še drugič . . . . .)

o pa veš da :P sagurnu...

drgč pa ja... bencin se bo pocenu, naš so pa vsi tankal razn mene... zj se mi pa fajn zdi... sj ne d j fajn d j prazn ampak tk... lol :whistle:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff kje začet?? :blush:

- Obisk prjatlce ki je glih novo članico dubla (luškano crtkana v nulo :wub: ) in se pogumn borila - svaka ji čast :worship: . Jst ne vem če bom kdaj zmogla :huh:

- Celo popoldne z najbl kul 5-imi sodelavci :friend2:

- Družbo nam je delal še državni podprvak ala Snoopy - matr kok so hitr šle 3h tam v Zapolju mim :blink: Smo pa odšpilal tistih rund ej :yea1:

- Jaka zmaga v biljardu in pikadu :hooray:

- Amm.. :whistle: Bambus, Laško, Redbull vodka O:-)

- Pa še tistih par kratkih a zlo pomembnih minutk z Irencko in Ninjaraiderjem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

prvi nasmeh ko sem malo prej uletel do naše :004 po GigSrčka (da ga odpeljem služit), in je bil tko lepo u nulo spucan, pa se je delala kt da ji nč ni, ma sem videl da jo mal stiska... normalno, 17 kkm v pol leta, je kr dogajalo... pol pa še en :D ko je dala na mizo tahudo pajkovsko torto :OK: pol je bil pa še tatretji :D :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

prvi nasmeh ko sem malo prej uletel do naše :004 po GigSrčka (da ga odpeljem služit), in je bil tko lepo u nulo spucan, pa se je delala kt da ji nč ni, ma sem videl da jo mal stiska... normalno, 17 kkm v pol leta, je kr dogajalo... pol pa še en :D ko je dala na mizo tahudo pajkovsko torto :OK: pol je bil pa še tatretji :D :naughty: :whistle:

S ga tko šlatou, d je bil čist zasvinjan pol, s mal čudno usmirjen al ja :slap: . Po pravici, me nit mal ni stisnlo, kwa pa vem, že nisva bla za skp, tko d gremo dalje :kva2: ....mladga mesa naokol kokr čš :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!