Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

Poslovilna fešta v službi cel dopoldne pa še mal popoldne :P (sm z mal grenkim priokusom, ker se bliža.... :xx: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wuf...

- malinina pita :worship:

- nove vezi za bord :wub:

- neki lepga od CalvinaKleina :blush:

Peh..pa sej tedn se je tko lepo začel, da že skor ne more bit lepši :yea1: no ja..lohk rata ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bo spet en zlo kratek dan . . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En komentar zjutri že na službenih vratih: " Kam s pa konja prvezala?" :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tamalo tele k tku rita :P

malo tele, da ti prou vesele :whistle:

pa nasmeh tut no :P

sam d j ritka :lol1:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

~ Včer premagala Irencko v fucbalu :hooray: pol k ni mela več asistence :evilgrin:

Sicer so pol brez zavor letele batine po men :xx: in naša je spet čist farbna :slap:

~ Kr je tale čist preveč nasilna sm šla rajš h unmu grahku k me mau bl mara :rolleyes: , pa je blo prec lepš k so me mau počohal :wub: pa mau stisnl :whistle:

~ Vdor nekega osebka v..hm...sicer normalnem trenutku, sam zgledal je pa najbrž mal bl..zabavno :xx: glede na to, da se je un na hitr obrnu in šu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

~ Včer premagala Irencko v fucbalu :hooray: pol k ni mela več asistence :evilgrin:

Sicer so pol brez zavor letele batine po men :xx: in naša je spet čist farbna :slap:

~ Kr je tale čist preveč nasilna sm šla rajš h unmu grahku k me mau bl mara :rolleyes: , pa je blo prec lepš k so me mau počohal :wub: pa mau stisnl :whistle:

~ Vdor nekega osebka v..hm...sicer normalnem trenutku, sam zgledal je pa najbrž mal bl..zabavno :xx: glede na to, da se je un na hitr obrnu in šu :D

jaaaaaaaaaa, nasmeh ž drug dan skp ukup al kukr koli že... fucbal me j zafarbu ja... prehot blo :whistle: sam veš, blo j pa glih za glih d si pobrala :hooray: hm pink-ponk bi biu pa moj :hooray: drugič grma zares :naughty:

naša j tut mal plava no mal kao :blush:

grahki so pa tut men pasal, mam še zdj :D dp ušes :worship: pridni jl, sm jih dabr navadla :whistle: al pa ti ku vzameš :rolleyes:

un dečk... jst bi tut ušla na njegovm mestu, sam tut nazaj neb pršla kt je on... hehe je rabu š :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo ipkovec ki mu je končno uspelo konektati apla na net.....

drugo pa elektrika zaj po treh urah........ grem si po pir da zalijem :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons še nč . . . . je prezgodi . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutri me je v službi en izza vrat prestrašu :lol1: ....ma kok gre enim na otročje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!