Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, js sm pa veseelaaaaaaa :D :kva2: :kva2: :kva2: Moje nove prdobitve: kombo - STELLA TX-1 2PC SUIT in škorni S-MX PLUS alpinestars... :wub: :blush: zravn pa še js v kompletu z mojo lubico... :grim men sploh ne zgleda švoh, ka praute ??? :blush: :naughty:

Sploh ne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne. :whistle:

aja.. pol pa nč... :cry: vsaj mal bi me lohk pohvalu,d bi res vedla d nism brez veze tooolk keša stran vrgla! žlehnoba... :lol1: :evilgrin: ;) hecam te! :D :grim

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, js sm pa veseelaaaaaaa :D :kva2: :kva2: :kva2: Moje nove prdobitve: kombo - STELLA TX-1 2PC SUIT in škorni S-MX PLUS alpinestars... :wub: :blush: zravn pa še js v kompletu z mojo lubico... :grim men sploh ne zgleda švoh, ka praute ??? :blush: :naughty:

Sicer jz nism glih merodajna za tole ocenjevat :whistle: , ampk bi lohk še bolš zgledal (čeprov črna je tko d je :OK: ).....you know .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, js sm pa veseelaaaaaaa :D :kva2: :kva2: :kva2: Moje nove prdobitve: kombo - STELLA TX-1 2PC SUIT in škorni S-MX PLUS alpinestars... :wub: :blush: zravn pa še js v kompletu z mojo lubico... :grim men sploh ne zgleda švoh, ka praute ??? :blush: :naughty:

No, naj ti bo:

tongue-on-floor.jpg

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer jz nism glih merodajna za tole ocenjevat :whistle: , ampk bi lohk še bolš zgledal (čeprov črna je tko d je :OK: ).....you know .)

ja razumem te.. :) samo je pršla tale fain ponudba umes... pa meje pršl prližn ista cena kt unga DAINESE (samo kombota)s škorni pač mau več.. poleg tega sm mela bliz in so šli še z mano eni.. tko da... mi bo mogu dobr služt za take dinarčke.. in vem d mi tud bo... :worship: :grim :OK:

hvala ti vseeno za informacije glede dainese kombota...ma je to čist vmes pršlo.. :) jbg ;)

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, js sm pa veseelaaaaaaa :D :kva2: :kva2: :kva2: Moje nove prdobitve: kombo - STELLA TX-1 2PC SUIT in škorni S-MX PLUS alpinestars... :wub: :blush: zravn pa še js v kompletu z mojo lubico... :grim men sploh ne zgleda švoh, ka praute ??? :blush: :naughty:

bemtiža....čist divja :D

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvečer blo full zanimiu . . . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm se tok dobr šmuglala s tistim plavim pasom, d me niso pogruntal pa še ful sm bla pohvaljena in to od zlo merodajne osebe :kva2: , pol je pa še trener položu 3.dan :worship: in smo se sm še smejal :D in se še kr in jutr se bomo še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fešta uspela . . . . . jelene klical . . . . .skratka luštno je blo . . . :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranji čajček pa čvek :D .....pol pa še vrhunski trening z novopečenim nosilcem tačrnga 3.dan :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajni, šmeksi, keksi obisk :worship:

pa miha j dubu lupčka :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneeeeg .. jaz pa v usnjenih čeveljcih :whistle: ... bo še smeha na poti domov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!