Skoči na vsebino

Nasmeh...


Alla

Priporočene objave

mama si je zvila gleženj, leži doma in zdaj sem ob svojem delu lahko še njen potrčko. ma za pop....., no ampak bo pa saj dobro kosilo po dolgem času na mizi in ne rabim v gostilni jest tako da :D ni slabo - odthta duplo delovno obremenitev :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) Dobil sem akrapota, pa moram rečt , da se kar dobr oglasta moja ta nova rora :kva2: Res pa je ,da ni nobene taprave vročine , da bi se mal zapelu za probo :hmm: Naredu sem en krog , pa k daš gas te vsi gledajo :notworthy: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov mobi !! :D

... vbistvu sem ga včiraj dobla sam sem bla tolk iz sebe da se nisem spomnila napisat ... pa sej zaj še tud vela .. ;)

a zato tak na velk (kao) klices, SMSas, MMSas, vabis na kavo, itd? :BUA: :(

moj nasmeh?? dejstvo, d je moj lajf mehiska nadaljevanka... :wacko:

...najprej sm mislu d bom popizdu... ...zaj mi je pa ze prav hecno... :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ama nič :(  :cry:

a si ti mau zamešu vomitorium in nasmeh?

drgač pa, hehe, dons se looooolam že ceu dan zarad moja ob 5.10 zjutri dialoga s Pižamo, k sva se srečala snoč na Microsoftovmu žuru... tkole je šlo:

jojojojojojojjo

ej tastar

sori, k sm pozabu, kok si grd u živo :D

looooooool

jo jo jo

kua?

reku sm

loooooooooooool

tastar, včer si me pa gledu, k da sm z marsa padu :D

jest pa obrazi

fotografski spomin mam

nucam fotko pa ime uzad

se mi je zdel

kaj zdel, VEDU SM :D

zato, k se mi to dostkrat dogaja :D

da po petih minutah debate pogruntam s kom govorim

pol po naslednjih petih

pa pogruntam, da sem narobe ugotovu

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že navsezgodaj moja hči, ki je šla z mano "laufat" ob povsem nečloveški uri :D

Malo kasneje Dolores, ki me je (bumbarja!) spomnila, da danes mineva natanko 1 leto od enega velikega podviga (who luvs U, Dolores? :wub: )

In še malo kasneje spet moja hči (taista, danes je očitno v formi!) z eno novico, zaradi katere je kompletna familija od veselja delala premete :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi in (zgleda) zadnji današnji nasmeh je bil ob pogledu na jutranje sonce in sprehod do pisarne :D . od tam naprej pa drugje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA FZS me je danes osrečla v jahanju in prijetnih 130kilometrov s pogledom iz črnega kala na morje v objemu sonca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!