Skoči na vsebino

Peugeot Ludix 50/125


denZ

Priporočene objave

Kupil sem si Ludixa za potrebe vožnje v službo (ne morem v obleki z motorjem). Stvarca je zelo uporabna in zaradi 14 colskih koles (gume Sava!) tudi izjemno gibčna in stabilna. Cena 0,369 mio na 12 obrokov brez obresti sprejemljiva.

Sedež je brez problemov za dva. Ima motoristične tačke za sopotnika. Pod sedežem nič prostora razen za ključavnico, obešalo za torbo na 1/4 uporabno zaradi sredinskega grebena. Nosilec za kuferček bo treba predelat. In še nekaj, nima desnega vzvratnega ogledala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj dolgo sem ga gledo lepši se mi je zdel :D :D vido sem pa ga tudi v živo pa bi ga raje mel ko pa kakega Kymco cobra ki stane približno isto B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa mislem da je res skuter narejen za ljudi, da se z njim furajo v sluzbo... k ne vem kok bo kej mlajša populacija padala na to obliko..itak vsi hočejo(mo) sam najlepši skuter :P ... ne gledajo pa tok na njegovo funcionalnost.... definitivno je pa lepši od kymco cobre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa tale skutr čist všeč-mau je drugačen sam zkva bi blo to slabo! Jst bi ga meu če bi mi ga kdo dau :D !! Ne res dost lep mi je!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgorn rdec je tud men kr ok sam kulk je cena-bo bi si ga se jst kupo ce je vodno hlajen :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Js sm dubu ta skuter (Trend verzijo) pred mal več kot enim tednom in mi je zaenkrat ful vredu. Lahk, mjhn (zato sm ga vzel), oblika mi je všeč, dost vredu motor ma (3,2kw), ubistvu mu ne manjka nič v primerjavi z dražjimi - (le več plastike ma, ki pa je kvalitetna). Za 360k se mi zdi, da sm vredu vzel. Ma pa ta moj 10 palčne pnevmatike ampak mi ni to nič nerodno kot sm se bal, da bo.

Po prvem servisu (500km) planiram, da bi odstranu blokade (zdj mi gre 50, potem naj bi šu 80 kot piše v dveh Hr testih) pa me zanima, če kdo ve kje ma ta skutr blokade - (kje jih majo ponavad Peugeoti?)?

Zanima me tut (nism še sprašvou), če se te dele (styling, torbice... Peugeot), ki so našteti na uradni francoski Peugeot strani tut na voljo pri nas za naročit?

Tnx za pomoč.

Eto tak je moj:

BGLudix-Trend-tech.silver.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se mi je po mal daljši vožnji kadil z auspuha še par minut po tem, ko sm ga ugasnu. Kot bi neki sežgal notr. Je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se mi je po mal daljši vožnji kadil z auspuha še par minut po tem, ko sm ga ugasnu. Kot bi neki sežgal notr. Je to normalno?

Verjetno se je nova "volna" v dušilcu žgala <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri novih se vsem kadi na začetku iz auspuha, koda bi se mogo prežgat :)

sej po nekaj ur vožnje se bo to končalo ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap jap cisto normalno da se kadi po dalsih turah tudi med voznjo lahko letijo ven iskrice in ce pogledas v izpuh od znotraj zari.To ni nic nevarnega povsem normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če začne od zunaj žaret, pogledaj da nisi kupo ki F1 :D (od njih auspuhi v prostem teku žarijo oranžno, pri polnem gasu pa so prozorni :ph34r: )

p.s. ena ekipa od F1 bo mela akrapoviče ne, je že pogodba sklenjena sem gledal (mislim da Jordan al Jaguar :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp BAR Honda je to.

Po prvem servisu (500km) planiram, da bi odstranu blokade (zdj mi gre 50, potem naj bi šu 80 kot piše v dveh Hr testih) pa me zanima, če kdo ve kje ma ta skutr blokade - (kje jih majo ponavad Peugeoti?)?

Tole me še zmer zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma tak ko ostali peugeoti (pa večina drugih)

1. blokada: slepa cev na izpuhu

2. blokada: ''podložka'' v variomatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Zdaj sem izvedel, da imajo lanskoletni Ludixi nekakšno turbino :eek: Šlo je vbistvu za čistejši izpuh in pri Peugeotu so se odločili, da bodo v SF2 in vodno hlajene Ludixe vgrajevali turbinice, speljane v izpušni sistem, ki bodo čistile izpuh. In pozor! Te turbinice naj bi Ludixom (ker so že itak lahki) povečale moč :blink: Baje je pospešek fenomenalen :OK: Novi modeli tega več nimajo zaradi prevelikih stroškov, ohranili so pa ta sistem samo na SF2-jih. Ampak SF2 je za 1/3 težji od Ludixa, kar se pri pospeških verjetno pošteno pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!