Skoči na vsebino

Peugeot Ludix 50/125


denZ

Priporočene objave

Ludix One 50 ccm. Se ga sploh splača kupit? Za vožnjo po mestu oz v službo in tko v radiju 30-50 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ja sej kakovost je na mestu ma primerno ceno glede na to kaj ponudi pa meni se sploh ne zdi tako grd.....verjetno te tuning ne zanima in bi lahko bil prava izbira :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludix One 50 ccm. Se ga sploh splača kupit? Za vožnjo po mestu oz v službo in tko v radiju 30-50 km?

Mislim, da cenejšega skuterja niti ni. Ampak, če se ti bo dalo, poglej še za Kymco Yup 50ccm, ki so ga prodajali v akciji za 290.000sit. Če akcija še je, pa nevem. moto_09.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuning me res niti ne zanima. Bi ga pa po vsej verjetnosti prebarval v modro barvo oz modro/črno/belo kombinacijo. Blokado bi verjetno tudi pustil gor bi si pa za adrenalin kupil enga nakeda al pa cestaka do 6oo kubikov. Me pa zanima če bi se dalo še dodatno ogledalo kupit, ker ima samo enega.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, verjetno se bo treba odločit za nekaj podobnega ludixu. Cene bencina grejo pa v višave tko da si bo treba omislit cenejši prevoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet,

jaz prodajam Ludixa in to s 14 colskimi kolesi. Ima vso dodatno opremo za v službo in na kavo (windshield, oba špegla, kufer, bočne zaščite za veter). Podrobnosti najdeš v oglasih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iskal kje ima števec, ker ga na začetku sploh nisem opazil, pa izgleda da je za plastiko pri krmilu. Lučko ima pa sam za gorivo. Pa kot vidim nima smerokazov. :huh:

Ludix One

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej majo smerokaze se drzijo bilance .) na tej sliki sicer ne ampak sem vido na morju te skuterje in imajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj jih imajo. Moram jutr pogledat v lj kako omenjena zadeva sploh zgleda v živo. Pa še sedaj nism zvedu kolk je poraba. Vsaj prbližno.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

900SIT olja na 100km :eek: pa še to me zanima kakšen vžig ma ludix one?

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!