Skoči na vsebino

TUV certifikati


Happy Biker

Priporočene objave

Ali mogoče kdo ve, kje na intrnetu bi našel TUV certifikate za lita platišča?

Če imaš feltne Speedline, si v težavah. Jaz sem jim pisaril za certifikat, pa me niso šlivili. Raje pojdi zamenjat feltne za take, ki imajo certifikat priložen že v škatli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na inetrnetu se najde razno-razne TUV-e za vse sorte -> poisci enega ga mal predelaj (na tip ki ga rabis) in je opravjeno. <_<

ce rabis za homologacijo -> gre čez. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve, kje na intrnetu bi našel TUV certifikate za lita platišča?

originalne ali ponaredke da mal nafarbaš slovenske homologarje? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za platišča COMODORA, bil sem ze pri uvozniku v Trebnjem pa ni nič pomagalo. Rad bi poskusil še s TUV certifikatom, lahko tudi s ponaredkom, samo, da gre čez homologacijo! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so platišča "originalnih" dimenzij, t.j. namenjena za tisto velikost pnevmatik, ki jih predpiše proizvajalec vozila, ti zadeve ni potrebno na novo homologirati...če pa so platišča in s tem pnevmatiki drugačnih dimenzij pa moraš na novo homologirati vozilo....

Pravilnik o napravah in opremi vozil v cestnem prometu namreč določa: "Pnevmatike na vozilu morajo po velikosti, nosilnosti in hitrostni kategoriji ustrezati pnevmatikam, ki so v izjavi o ustreznosti vozila vpisane v rubriki "dovoljene pnevmatike" ali v drugem ustreznem dokumentu o vozilu. Uporaba drugačnih pnevmatik je mogoča le po dodatni odobritvi vozila."

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!