Skoči na vsebino

EMA


Anubis

Priporočene objave

Mislim, da Celin nima tako lepih nogic

ma pa isto zapečen "gobec" izpod solarnih žarnic ! :P

da o garderobah nastopajočih ne zgubljamo besed, ker je že itak muzka bla totalno plagiatorstvu ! ampak čar eursonga je mogoče ravno v tem ?? :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja alya je kr dobr mešala, dobra maca ni kej. pa tud komad ni bil glih tolk slab,

ni mi pa jasno kaj so uni tujci v komisiji delal, a so taka pravila da more bit določeno stevilo članov komisije iz tujine al kaj? ker men osebno gre to ful na kura. da so uno kokoš iz italije vlačli, mar bi dal kšnga odfukanca v komisijo npr. petkovška al pa kšnga druzga znanga slovenca,

je pa pesem ki jo izberejo na emi vsako leto slabša izjema so bili tisti topli bratje-stevardese, :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko: noge ma ta zmagovaka lepe medtem ko ma alja kratke. :ph34r:

Drugač mi je pa alja dost bolj všeč---to pa ima veliko vezo z prepevanjem--a ne?

Pesem in cel nastop zmagovalke je bil resnično osladn (natikikanje prstana in cmokanje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George je baje izpadel (nevem ali začasno ali za skoz) z nastopom na EMI, ker je bla prevelka ekipa že (dve backvokalistk.... pa še polno eni drugih)

Drugač je pa George luštkan tipček... :wub: mi je všeč k je mal k sebi prišel (beridobiljemalomišičnemase).

OK, lustkan - tuki ti ne bom oporekal :) Je pa v redu mozakar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi pa jasno kaj so uni tujci v komisiji delal, a so taka pravila da more bit določeno stevilo članov komisije iz tujine al kaj?

Meni je pa to edino pravilno. Če bi slovenceljnem pustili odločiti, bi se ziher odločili za frbotenco zaradi pritiska javnosti... :BUA: :BUA: :BUA: Tako pa vsaj malo strokovno odločajo. Navsezadnje so tudi na "glavni" emi tujci tisti, ki odločajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: sicer pa sem navijal za Rožmarinke.

Mhm. Sem že na predizboru enkrat, ko sva slučajno preklopla, vidla, da ti ob pogledu na "ta srednjo", čelistko, visi jezik do tal. :) :D

Po moje zato, ker ima velika usta. :devil:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem prav slišal da je folk čist izžvižgal zmagovalce....tudi ne moremo eno leto imet prireditve kot se spodobi....matr smo cari.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje zato, ker ima velika usta. :devil:

Napaka, men je bla všeč zato, ker ga je tako samozavestno in zadovoljno vzela med noge, in ga tam z divjim občutkom vrtela, da se mi je kar milo storilo...

Čelo mislim, da nau kakšne pomote..... :yea2: :lol1: :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej mi pa ni čist nč jasn....čelo je dala med noge....in zakaj pol niso zmagale......kej tazga...čelo med noge...matr ..a bo ponovitev??????? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem prav slišal da je folk čist izžvižgal zmagovalce....tudi ne moremo eno leto imet prireditve kot se spodobi....matr smo cari.... :BUA:

:book: mislim, da to izžižganje ne gre zraven :lol1:

:notworthy: Verjeten naročila samovšečna plastična MIŠA :BUA:

:? men je boljše, kot pa pijane ROŽMARINKE :yea2:

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura pa si res kurji :BUA:

zakaj :ph34r: :P

če mene vprašaš je bil tist post čist korektn

poudarjam TO NI BILA FOTOMONTAŽA

sam na žalost je post že zbrisan,

kdor si želi ogledat cenzurirano slikico jo bom objavil v temi peskovnik za naše forumaše, seveda če ne bo še tm cenzure :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism gledu. Sm kaj zamudil? :? :hmm: Po napisanem verjetn nič ...

zamudu si še eno skoraj tako škandalozno emo kot lani...zamudu nisi nič..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Pri Emi mi gre najbolj na K----, ta stara plastična samovščečna MIŠA :D

:hmm: Pa na tako prireditev, kjer se izbira pesem za EVROvizijo, se tudi ne spodobi žvižganje oz. Izžvižganje zmagovalne pesmi <_<

:fight2: Kultura pa taka :BUA:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Pri Emi mi gre najbolj na K----, ta stara plastična samovščečna MIŠA :D

čisto vsak s katerim sem se pogovarjal je ruku isto....ne vem kaj vas tako nervira.... :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!