Skoči na vsebino

EMA


Anubis

Priporočene objave

Eurovizija? A ni to tisto tekmovanje, ki je že dolgo nima druge publike kot "istospolno usmerjene"? :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledala ponovitev EME ... skoraj bruhala ... :SS

Miša bo čez cajt že taka ko Michael Jackson - samo čam da bo rekla : ''In sedaj nasljedna tekmovalka ... ups nos mi je pado ... ''

Platin pa je še kr znosn glede na to da ni bl SPLOH nič pametnega ... najbol bedne so ble one z vijolino - HALO KDO BO PA PEL !?!? :topic:

Natalija Verboten je bla še kr nekak ok - malo so jo molji napadli ... pesem pa je bla še tak-tak ...

Vglavnem če gremo drugo leto vsi motosvetovci tja pa zapojemo maker slovensko himno smo bolši kot je bla včirajšna EMA ...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj je bla tista komisija ki je glasovala tuja delegacija? A Slovenci nismo več sposobni sami svojo najbolšo pesem izbrat? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to tisto tekmovanje, ki je že dolgo nima druge publike kot "istospolno usmerjene"? :devil: .)

Zakaj sem pa potem "mal" gledala? :blink:

Lohk bi mi prej povedal... :P

p.s.

VENTILos, kdo ti je reku, da so ble Rožmarinke pijane? :angry:

A si jim mogoče dal pihat? :hmm:

p.p.s.

Mimgrede, vsi šimfate Mišo, ki se pr 50-tih plastično modelira... a Verbotnove pa niste opazili... že pri 25-tih ji je nekdo rekel, da bo bolj FENSI, če bo imela oči nategnjene.... :blink:

Pa tok fletna deklca je bla.... :wub:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bitko med joškami :wub: in nogami :rolleyes: , so dobile: noge!

Ritke :wub: niso natopale.

Komaj čakam na EMI 2005. :naughty:

nekako se pridružujem temule

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri letošnji Emi se zopet zapleta. :010 :010

:010 neki tiči do ali že baje zbirajo podpise za razveljavitev izbrane pesmi :yea2:

:OK: nacionalna zmagovalka pa so joški Natalje Verboten saj je dobili največ glasov od ljudstva :OK: :BUA: Čestitan :OK:

VIR: 24ur ( brez jošk )

:notworthy: FUJ PROKLETA BANDA :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabla povedat. :huh:

Sem dobila občutek, da sta duo Platin ZARES zaljubljena. :)

Da ne glumita. B)

Da sta se našla. :OK:

Da se imata rada. :wub:

Se mi zdi, da sta zato zmagala. :rolleyes:

O skladbah ne bi govorila. :doze:

Mi je pa šla STAY FOREVER v uho. B)

p.s.

Normalno; Natalija od vratu navzdol pa v oko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa to edino pravilno. Če bi slovenceljnem pustili odločiti, bi se ziher odločili za frbotenco zaradi pritiska javnosti... :BUA: :BUA: :BUA: Tako pa vsaj malo strokovno odločajo. Navsezadnje so tudi na "glavni" emi tujci tisti, ki odločajo!

Naj odločajo tisti, ki so tole kozlarijo tudi plačali. Se pravi vsi tisti, ki plačujejo RTV naročnino in ne neka strokovna žirija iz vseh vetrov. In tako je tudi prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem včeraj zadnjič gledal Emo. Pa ni važno ali je slovenska ali pa evropska. Nekdo je včeraj rekel da je vse skupaj eno samo lobiranje (in podkupovanje).

Noge (sploh pa kolena) tete Platin me spominjajo na moje pred kakšnim dobrim letom :BUA:

Glede Stavčeve pa: Po mojem mnenju je bila namenoma tako oblečena in namenoma zapela pesem v drugem ritmu ter tako pokazala publiki da ji :BUA: visi za EMO.

Moje mnenje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijal in glasoval za Alyo...Platin pa pomoje čist pašeta na Eurovizijo,bolj kot kake kokoši z vijolinami... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal. nekako je tudi mene prevzela Alya :yea2: , čeprav se mi je zdelo, da ne bo šlo.

No pa so vsi govorili, da bomo letos na Evrosongu imeli DVA ADUTA. :devil:

Ja kaj pa zdaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal. nekako je tudi mene prevzela Alya :yea2: ,

Agencija, ki trži Alyo je povedala, da bi Alya s svojo skupino rada nastopila tudi na kakem motozboru....

Komaj čakam, da se to res zgodi :wub: :wub: :wub: :wub:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj je bla tista komisija ki je glasovala tuja delegacija? A Slovenci nismo več sposobni sami svojo najbolšo pesem izbrat?  :hmm:

NE!NE!inNE aali ne vidiš, kaj je narod izglasoval???? Joške in ne pesem??!! :BUA: :BUA: Mogoče je bila ta komisija edina + stvar na tej pašti, drgač bi bla na finalu edin še Simona Weiss pa slowenac Werner :SS :SS :SS Pa še Halid Bešlić marbit... Hvala bogu, da se je našlo tud mal žagarije vmes (Bravo Alya in Diona Dim) je vsaj mal poživel vso bedo, Žal pa slovenski narod tega ne ceni, saj mora bit pesem za evropo do konca plastična!Važno, da je kaj za pogledat ane! Karmen Stavec bi s tako priredbo, kot jo je pokazala v nedeljo, sigurno dosegla kaj več kot je, seveda pa jo s takim komadom sigurno ne bi spustil niti u finale, kaj šele v evropo. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE!NE!inNE aali ne vidiš, kaj je narod izglasoval???? Joške in ne pesem??!! :BUA: :BUA: Mogoče je bila ta komisija edina + stvar na tej pašti, drgač bi bla na finalu edin še Simona Weiss pa slowenac Werner :SS :SS :SS Pa še Halid Bešlić marbit... Hvala bogu, da se je našlo tud mal žagarije vmes (Bravo Alya in Diona Dim) je vsaj mal poživel vso bedo, Žal pa slovenski narod tega ne ceni, saj mora bit pesem za evropo do konca plastična!Važno, da je kaj za pogledat ane! Karmen Stavec bi s tako priredbo, kot jo je pokazala v nedeljo, sigurno dosegla kaj več kot je, seveda pa jo s takim komadom sigurno ne bi spustil niti u finale, kaj šele v evropo. :BUA: :BUA: :BUA:

Glede na to, kater bend stoji za Diono Dim, je se mal zagal (Dusk Delight)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žaganje še vedno uspeva na Gorenjski (Dusk Delight - čeprav bi kak Slayer riff popestril zadevo).

drugače pa je šlo za neslanost - EMO - bojda 160mio sitnih...naj me kdo popravi, če se motim ampak kot vem se ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agencija, ki trži Alyo je povedala, da bi Alya s svojo skupino rada nastopila tudi na kakem motozboru....

Komaj čakam, da se to res zgodi :wub: :wub: :wub: :wub:

Tadej

...tudi jaz...

ji ne bi

nič računal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agencija, ki trži Alyo je povedala, da bi Alya s svojo skupino rada nastopila tudi na kakem motozboru....

Komaj čakam, da se to res zgodi

Tadej

...tudi jaz...

ji ne bi

nič računal......

...pridem...™

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja vsako leto se gelde tega kregajo...

Ne vem ce je ze kdo kaj tu omenil (ni se mi vsega dalo brati) ... 24ur.com

Sem samo konec gledala in od teh treh sta mi bila ta dva najbolj vsec.

HUJS KOT LANI ZE NE BO!!!

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmagovalno skladbo stalno po radiju vrtijo...pol se človek navadi in nakoncu jo nenamerno vzljubi in si jo prepeva pod tušem..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh treh finalistov bo na Eurosong sigurno najbolj spadal duo Platin, če že ni boljših. :kva2:

Alya pa je še mlada in če bo pridno vadila in sodelovala s pravimi avtorji, ma sigurno svetlo prihodnost. :notworthy:

Se je pa letos spet pokazalo, da je bolje, da mamo strokovno žirijo, ker bi v nasprotnem primeru imeli v finalu kako joškarco po okusu starcev in mladostniško skupino po okusu mularije ( seveda oboje brez kakršnega koli posluha in stila).

Slovenci pač vedno rabimo nekoga, da nas drži za vrat. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!