Skoči na vsebino

Kriticne tocke 2004


rozi

Priporočene objave

Ali kdo ve, kakšno je sedaj stanje ceste Žužemberk - Ivančna Gorica? Še vedno vse razrito, ali so jo že spravili kaj v red?

Ali so cestna dela na odseku Škofljica - Šmarje Sap že končana?

Kritične točke leta 2003

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Črni Kal - Koper polna peska zaradi gradnje ceste ... sploh na obeh Črnokalskih ovinkih in v Dekanih ... previdno ...

... tudi sprememba prometa na Bivju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozor na stari cesti LJ-CE odseku med vranskim in odcepom za logarsko dolino, tam kjer gradijo most in promet poteka izmenično enosmerno.

začasni kovinski most je MEGA SPOLZEK :angry: , sploh če je malo mokro te tudi z avtom takoj nese počez ker na most pripelješ malo pod kotom.

torej absolutno previdno tam (30 km/h max) da ne bo kakšnih brezveznih padcev, jaz sem z avtom že skoraj bil v ograji pa sem zelo počasi peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, kakšno je sedaj stanje ceste Žužemberk - Ivančna Gorica? Še vedno vse razrito, ali so jo že spravili kaj v red?

Cesta je še vedno obupna.... Sedaj delajo nove mostičke v Gorenji vasi (3 km od Ivančne). Muljava je Ok, ker so na novo asvaltirali in razširili cesto. Kar se pa tiče ceste naprej proti Žužemberku je najbolj kritična od Pajčne do Žužemberka, ker dela še vedno potekajo, tako da če imaš možnost iti po drugi poti, ti jo priporočam. Na cesti ogromno peska, blata, in kamenja. :wacko: :cry: Baje naj bi bila cesta urejena letost, se pravi razširjena in nanovo asvaltirana. :OK:

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izmed bolj kritičnih točk v tej sezoni bo vsekakor cesta Razdrto- Podnanos, oziroma dobro znane rebernice.

Zaradi težkega tovornega prometa in gradnje avtoceste, je ta odsek totalo z.....

Zaradi gradbišč je na cesti več ali manji skozi blato (prah) ali pa pesek. Prav tako so na nekaterih odsekih take luknje, da se jih še z avtomobilom raje izognem oziroma se skoraj ustavim, ko peljem mimo takega odseka.

Vsem, ki radi te ovinke polagate predlagam, da se jih letos izogibate, oziroma po njih peljete zelo zelo pazljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali so cestna dela na odseku Škofljica - Šmarje Sap že končana?

Že ! Sem se peljal danes mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začasni kovinski most je MEGA SPOLZEK

Ko sem se vračal s PFS (mislim da je bilo takrat) sem lovil zeleni interval in moram rečt da sem pošteno lovil avto na tistem mostu.

Zato na poti na Motoboom PREVIDNO

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peruzzijeva cesta tam, ko zaviješ za Leclerc oz. za na obvoznico proti centru. Asvalt mega drsi plus tega je ovinek narobe nagnjen (če zavijaš desno te z lahkoto odnese v vozilo,ki čaka, da bo zavil na glavno cesto(perruzijeva). Res, če je malo mokra cesta še posebaj pazite, ubil se za enkrat še ni noben vendar so bile prejšnjo soboto popoldne kar 4. nesreče na isto foro na istem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!