Skoči na vsebino

Duhovi


Kaiser

Priporočene objave

Evo moram rečt da me je blo kar strah ob tem.

Lahko da ni res ampak zgleda grozno.

Sedaj pa ugasnite luči (seveda ko je tema) zvočnike naglas pa gledat

Ghosts :kva2:  :cry:

Atega te je strah. :naughty: Jest sm se na to že navadu. :grim

post-5669-1122456036_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Atega te je strah. :naughty:  Jest sm se na to že navadu. :grim

Jao, upam da me ne bodo zdj kakšni duhovi preganjal :kva2: :ninja: Saj je res kar malo strašno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da so... še rajš bi pa vedu da so... fino bi blo da bi se mi pač kak duh pikazu, da se usedeva za mizo popijeva kako majolko domačega vina pa mal pogovoriva k mam nekatera vprašanja k bi mi nanje najlažje odgovoriu nekdo z drugega sveta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da so... še rajš bi pa vedu da so...

ko enkrat tako stvar/mistiko izveš in potrdiš potem ni več zanimiva in izgubi svoj čar.....duhovi naj ostanejo kar so...duhovi....

nekateri jih potrebujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da so... še rajš bi pa vedu da so... fino bi blo da bi se mi pač kak duh pikazu, da se usedeva za mizo popijeva kako majolko domačega vina pa mal pogovoriva k mam nekatera vprašanja k bi mi nanje najlažje odgovoriu nekdo z drugega sveta :?

To ne moreš... si zamišljaš zapitega Casperja? Mislim, lahko si ga, če preveč popiješ :lol1: Pol vidiš bele miške, duhove, mothmane, ufote in... prazno steklenico. Malo heca mora bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sssssssssssssccccccccccaaaaaaaaaaaarrrrrrryyyyyyyyyy :xx:

:)

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32930IMG_4133.jpg

Moj cimr, jest pa sm sliku s navadnim digitalcem - Canon A75

:doze: Obstajajo, ne hodt v DDTabor :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. :hmm:

ne upam rečt, da jih ni, ker vem, da me bodo zanalš dons ponoč preganjal. čeprov ne verjamem, obstaja en strah, zato VERJAMEM, da so.. :D

sm zabluzila zdj ja...

uglavnem, duhov kot duhov ni, so pa ene določene energije. poleg te dimenzije v kateri mi živimo, obstaja še cel kup drugih dimenzij.. in energija med temi dimenzijami oz. svetovi oz. nevemkaj je včasih tko močna, da pride pol do razbijanja kozarcev, loputanja z vrati.. itd, itd.

tisti obrazki na unih slikcah so pa dokaj hm.. nesigurni no.. igra svetlobe, mogoče kšn zaresn človeček.. ampak vseen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajaJA! :bounce: :)

tist filmček z nicole Kidman.. kaj je že.. Vsiljivci ja. :grim

no, ta filmček prikazuje zlo zanimiv pogled na to - ali obstajajo, ali ne obstajajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhovi so,smo,ste... Veliko stvari se dogaja,vendar v drugih dimenzijah,ki jih nekateri občutijo,vidijo predvsem pa razumejo. In slednje je najtežje.Zakaj- ker je zajebano razumeti ter hkrati živeti tu in zdaj. Nekaterim znese. In takih je vsako leto več. Zakaj ? Odgovore take in drugačne nosimo v sebi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta. Pridte do mene domov 4 ure po tem ko se obilno najem prebranca ali pasulja pa boste vidli kaj je to sveti duh  O:-)

Heh, iz moje riti strašijo neglede na prebranec :lol1: Ni ga župnika, ki bi blagoslovil moj anus.

Se pa popolnoma strinjam o tistem s dimenzijami. Na tak način sem si tudi sam razlagal te pojave (temperaturna nihanja, magnetna nihanja, levitacija itd.) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem, duhov kot duhov ni, poleg te dimenzije v kateri mi živimo, obstaja še cel kup drugih dimenzij..

a res...ti trdiš da duhov zagotovo ni...si pa prepričana v obstoj dimenzij...zanimivo...dokazi za to pogumno trditev.... :hmm:

no, ta filmček prikazuje zlo zanimiv pogled na to - ali obstajajo, ali ne obstajajo..

pogled je pa res hud...sam vedno sem mislil, da je tisto film o duhovih.....saj govorimo o duhovih...ali dimenzijah?

Fantje in dekleta. Pridte do mene domov 4 ure po tem ko se obilno najem prebranca ali pasulja pa boste vidli kaj je to sveti duh  O:-)

:lol: :lol1:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar sem prbit (problem je v tem, k nikol nisem prbit :slap: ) se počutim, kot duh! Kdo lahko pol trdi, da jih ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo duhovi obstajajo... dokaz je ghost rider :grim

A je še živ? Verjeten je že med duhovi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je Hawking reku da je dimenzij? Ene 7 plus še cel kup drugih "dimenzij" :wacko:

odvisno, s katerim merskim sistemom jih kalibriraš in prešteješ ;)

Think! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhovi so,smo,ste... Veliko stvari se dogaja,vendar v drugih dimenzijah,ki jih nekateri občutijo,vidijo predvsem pa razumejo. In slednje je najtežje.Zakaj- ker je zajebano razumeti ter hkrati živeti tu in zdaj. Nekaterim znese. In takih je vsako leto več. Zakaj ? Odgovore take in drugačne nosimo v sebi.....

ja, vse je res :eek: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!