Skoči na vsebino

Duhovi


Priporočene objave

Duhovi definitivno obstajajo!

Bi demonstriru, sam sem lih izpod tuša....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhovi obstajajo,sej to je že avtomatsko.

Yao, Divja, ti si mi cvetica... :grim

Dokler je duh po pečenem mesu, mi je kul. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DUHOVI

...so ali niso...

****

SO!!!!

JAZ SEM JIH VIDEL!!!

In kaj točno si videl?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Na Discoveryju ze par dni zapored vrtijo te oddaje o exorcizmu itd, kar zanimivo za pogledat, nikakor pa ne bi bil rad v kozi ljudi ki to doživljajo. Sam sem mel eno tako izkusnjo in sem bil totalno prestrasen. Kake 2 leti nazaj, poletje, se spomnim da sem bil na IRCu in se meno s kolegom ko sem naenkrat zaslisal neko žvenketanje v kuhinji in to zelo glasno. Vrata so pa bla odprta tak da bi slisal in vido ce bi sla foter al pa mama tja. Pa tema je bla. Cist refleksno sem pogledal na uro in kazala je 3:02. 3:00 bi naj bla sicer hudiceva ura ampak takrat mi kaj takega ni padlo na pamet, najprej sem pomislo da bi lahko kdo splezal na balkon in vdrl v stanovanje, zato sem sel tja pripravljen na to da se lahko kaj zgodi. Ampak ko sem priso tja ni blo nic, kljub vsemu pa me je po vsem telesu kar zmrazilo, nek cudn feeling. Vgasnem luc, grem nazaj v sobo, se vsedem na stol in menim dalje...in cez cca. pol minute se je ta zvok (kot da bi se med seboj udarjala vilica in nož, čisto tak kovinski zvok) nekajkrat ponovil. Takrat sem otrpno in samo cakal kaj se bo zgodilo, niti govorit nisem mogo, niti se nisem upal premaknit. Dobre pol ure je to trajalo s presledki po par minut. Sel sem tud v sobo zbudit fotra in mamo, foter je reko da ze mam prisluheod tega ko sem cele dneve na PCju, mama pa ni nic rekla. Spet sem sel v sobo ampak sem vrata njune spalnice pustil odprta. Cez nekaj minut se je ta zvok spet ponovil, tokrat zadnjic ampak zelo glasno, tak da ga je slisala tudi mama. Ko sem luc v kuhinji pustil prizgano tega zvoka ni bilo, ko je bla tema pa. Ves jedilni pribor sem vzel iz predala in ga zlozil po mizi tako da se posamezni kosi pribora med sabo niso mogli dotikat. Sem si reko, zdaj bom tocno vido ce se bo kaj premaknilo. Ampak se vec ni in se tud nikol ni ponovilo, vsaj ne da bi jaz vedo. Tisto noc sem bedel do pol8 zjutraj in sel spat ko sta se starsa zbudila. Sploh si ne upam predstavljat kako bi blo zivljenje ce bi se kaj takega nonstop ponavljalo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: so ti hoteli ukrast posodo, samo ker niso vedli kaj je posoda (ker je že 10000 let ne poznajo več) niso bli gvišni kaj majo v "rokah" in so pač malo razmetavali...zvok jim je bil očitno všeč :fredy:

no zanimivo bi blo kaj videt tudi...a ma kdo kako zanimivo fotografijo? jst mam eno tako...z "meglo", kjer megle ni blo, pa tudi ni od izdiha..ne vem...glede na to da mam več slik ob prbližno istem času, v roku 5 minut, je samo ena taka. no zame je le megla...čeprav interpretacija lahko naredi svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne verjamem v duhove. sicer je pa tako, da ponavadi obstajajo čisto logične razlage za pojave. npr. pokanje v hiši je čisto fizikalen pojav , saj gre za raztezanje in krčenje predmetov. eni pa v tem vidijo poltergaiste pa ne vem kaj še vse. vse fotografije duhov pa so se izkazale za igro svetlobe al pa so bili ponaredki al pa slabo razviti.

prav zanimivo je kako so posnetki NLP-jev in raznih pošasti(nesi, ogopogo, big foot) vedno nejasni in zamegljeni, glede na to kakšno tehnologijo imamo je kar takoj jasno da gre za prevare.

ko sem ravno pri pošastih. ogopogo je že ena taka izmišljena pošast in ni bila nič drugega kot val. ampak ljudje z bujno domišljijo vidijo v takih stvareh vse sorte. prav tako je z duhovi.

buuu.... :alien1: :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne verjamem v duhove. sicer je pa tako, da ponavadi obstajajo čisto logične razlage za pojave. npr. pokanje v hiši je čisto fizikalen pojav , saj gre za raztezanje in krčenje predmetov. eni pa v tem vidijo poltergaiste pa ne vem kaj še vse. vse fotografije duhov pa so se izkazale za igro svetlobe al pa so bili ponaredki al pa slabo razviti.

prav zanimivo je kako so posnetki NLP-jev in raznih pošasti(nesi, ogopogo, big foot) vedno nejasni in zamegljeni, glede na to kakšno tehnologijo imamo je kar takoj jasno da gre za prevare.

ko sem ravno pri pošastih. ogopogo je že ena taka izmišljena pošast in ni bila nič drugega kot val. ampak ljudje z bujno domišljijo vidijo v takih stvareh vse sorte. prav tako je z duhovi.

buuu.... :alien1: :naughty:

dr.looney :devil:

Parapsihologija, parapsihološki pojavi so dejstvo.

Ja pa naše trenutno pojmovanje, znanje, naši fizikalni zakoni.., prešibko, da bi se dalo razložit in utemeljit pojave. (pustimo šarlatanstvo, razne Nesije, Jetije ipd, ki s tem nimajo nič)

Predstavljajmo si, kako bi si razlagali pred 200 leti internet, televizijo...

Npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih zjutraj v kopalnici vidim duha. zanimivo zgine ko se končno k sebi spravim :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par leti sem sležal na kavču v dnevni, sam....cela hiša v temi...nakar je nakaj v omari glasno počilo...kot razbito steklo....in je stekla tekočina po omeri skozi vrata zaprte omare...jaz sem bil čisto trd in prepričan da gre za duhove...se nisem premaknil s kavča dokler nista prišla starša...

potem smo ugotovili, da je razneslo steklenico šnopca... :D

hehe, kdaj se narava poigra z nami.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi mamo enga v atriju......pa pri babici v kleti ...

ne komuniciramo in se izogibamo drug drugega

A un iz atrija se je izselu :P

mi jih imamo v kleti :wacko: ....

ampak zaenkrat lepo koeksistiramo v miru :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se preselil h babici...babica pa :doze: ...no....med duhove...

a so tisti v atriju ostali ali ne, ne vem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa si razlagate mizico ki prerokuje ?jo imamo pri nas doma

ko jo kaj uprašaš se dvigne 1x za da 2x za ne RESNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parapsihologija, parapsihološki pojavi so dejstvo.

Ja pa naše trenutno pojmovanje, znanje, naši fizikalni zakoni.., prešibko, da bi se dalo razložit in utemeljit pojave. (pustimo šarlatanstvo, razne Nesije, Jetije ipd, ki s tem nimajo nič)

Predstavljajmo si, kako bi si razlagali pred 200 leti internet, televizijo...

Npr.

poznam parapsihologijo sem o tem veliko prebrala. vendar znanstveniki ne morejo prav nič pojasniti oziroma zelo malo stvar. Vse ostalo pa je še vedno plod naše domišlije. duhove in medije ter podobno so poznali že tedaj, čeprav se je to najbolj razmahnilo v 19. stoletju in danes v 21. stoletju še vedno velja za šarlatanstvo in še nikoli niso nič dokazali. pa so jih lovili po Angliji, z vsemogočimi napravami. Poleg tega pa poznamo tudi vudu in vsi poznamo to kako se naredi zombi , a ne. :naughty: , tako da ni nič mističnega in nobenih duhovi in čira čar samo potegavščine. pa čeprav domačini sveto verujejo v to :naughty: :ninja: .

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo ksne izkusne z uporabo OUIJ? k jest sm jo 1x naredu, sam mi jo je pol en frend sesu k je pi*** :BUA: pa nism meu sanse sprobat...

no uglavnem, mogoce kdo ve kasn je obred, da priklices duha, pa kje je to najbols delat? (pokopalisca, narava,... ) ksne "nevarnosti" (da se ga nemors pol znebit)

se par fotk za tiste k si ne predstaulate :D

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Poleg tega pa poznamo tudi vudu in vsi poznamo to kako se naredi zombi , a ne. :naughty: , tako da ni nič mističnega.............

Včeraj sem tudi jaz delal zombija, pa mi je zmanjkalo materiala :whistle: , štacune pa zaprte !

.... no uglavnem, mogoce kdo ve kasn je obred, da priklices duha, pa kje je to najbols delat? (pokopalisca, narava,...)....

Najbolje med šihtom, po GSM-ju. Jaz sem danes priklical SymRuja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!