Skoči na vsebino

Duhovi


Priporočene objave

folk si take in drugačne slike razlaga kot fenomene med tem ko gre pri fotografskih "duhovih" zgolj za igro svetlobe oz fleša in različnimi koti in odsevi z objektiva......

:OK: :photo: :yes:

Taki so mi najbolj vsec. hehe...

Thunder a mavrica ni igra svetlobe?? bi rekel ha, pa vseeno JE! V resnici zaradi te "igre svetlobe" vidis vsebino bele barve oz vse barve iz katerih je bela sestavljena.

tudi tele :chase: vidis samo zaradi igre svetlobe. Pravzaprav cisto vse kar vidis vidis zaradi igre svetlobe.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo ksne izkusne z uporabo OUIJ? k jest sm jo 1x naredu, sam mi jo je pol en frend sesu k je pi*** :BUA: pa nism meu sanse sprobat...

no uglavnem, mogoce kdo ve kasn je obred, da priklices duha, pa kje je to najbols delat? (pokopalisca, narava,... ) ksne "nevarnosti" (da se ga nemors pol znebit)

se par fotk za tiste k si ne predstaulate :D

take stvar so samo za psihično močne ljudi. so ljudje že tut samomore delali,zaradi tega. ponavadi pa gre tu tak al tak za potegavščino, ampak domišlija nima meja in potem si predstavljajo , da duhca niso nazaj spravili ipd. zna biti precej nadležno še posebej če človek ful verjame.

dr.looney :devil:

v londonu so ga najdl!!!!! :xx: :xx:

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj mene to ful zanima, sam ubistvu ugotovis a si pi*** al ne, komi takrt k se use dogaja ;) je kdo ze biu zravn k so/ste klical duhove? aja pa tisti k ste bli mrtvu pijani ne stejete... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, jz sm se prou ustrašu :xx: :xx: :xx:

Jest sm se pa usrou. Če je na tem posnetku pravi duh..... Bog nam pomagaj. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj mene to ful zanima, sam ubistvu ugotovis a si pi*** al ne, komi takrt k se use dogaja ;) je kdo ze biu zravn k so/ste klical duhove? aja pa tisti k ste bli mrtvu pijani ne stejete... :P

Jp! Zelo zanimive in ne razložljive stvari se dogajajo, ko kličeš duhove .)

Sem bil že večkrat prisoten in z zelo dobrim namenom usmerjen :D

Jaz osebno verjamem v da smo sami zmožni veliko več kot mislimo in stem se ni za hecat. :blink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp! Zelo zanimive in ne razložljive stvari se dogajajo, ko kličeš duhove .)

Sem bil že večkrat prisoten in z zelo dobrim namenom usmerjen :D

Jaz osebno verjamem v da smo sami zmožni veliko več kot mislimo in stem se ni za hecat. :blink:

LP

kako je pa use skp zgledal? lohk mal opises? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot srednješolci so se nekoč lotili klicanja s svečo, knjigo in ključem..... :slap:

...no..vsaj prerokbe so bile pravilne ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot srednješolci so se nekoč lotili klicanja s svečo, knjigo in ključem..... :slap:

...no..vsaj prerokbe so bile pravilne ... :)

Vse kar lahko rečem...dejansko se premika/vrti, brez dotikanj...kaj je povedal?...nič smiselnega (no to smo si razložil s tem, da najbrž govori v kakšnem nerazumljivem jeziku :slap: )al smo pa vedno istega pjančka dobil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..mi smo klicali napoleona I...povedal je da bom imela francoščino več kot dve.....kar je bilo tisti tenutek nekaj popolnoma nepredstalvjivega :blush: ....na koncu sem jo izbrala za maturo :)

.)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo enkrat v placu za vaje tudi duhove klicali. In smo bili temu primerno tudi oboroženi (pivo + malo green stuff). Pa se pravzaprav ni zgodilo nič kaj takagea, da bi si zapomnil.

So pa bile naslednji dan, ko smo prišli v plac, vse elektriše geräte (vključno s tremi el. radiatorji + ventilatorji) na ful prižgane in je blo v placu ful vroče (to je blo pozimi, ko ni blo v placu nikoli vroče). :fredy:

pa smo tam stali in švicali in se čohali po glavi, kakšno pizdarijo smo pa zdaj priklicali iz onega sveta. Pol se je pa bobnar spomnil, da je včeraj pozabil glavni šteker izklopit (vse smo meli na en glavni šteker narejeno), ko je šel zadnji iz placa, ker je bil preveč pijan.

Pol smo šli pa v Obrtnika na en pir.

In to je bilo moje prvo in zadnje srečanje z duhovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupte si včerajšnega Zvitorepca :OK:

pa si poglejte, kako sta duhece prefukala Lakotnik & Zvitorepec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko to je "cimr", en tip se je obesu in zdej živi z nami v sobi, spi pač v eni pojslji ki je tam samo zarad njega, vsi v domu vejo da se tam ne smemo vsedat... Samo čistilke vsak teden zamenjajo posteljnino. Ta vzgojitelj ki pa ga je najdu na vrvi ne hodi v sobo...

Glede unga žvenketa, kaka mačka bi že lohk bla, tiho pride, tiho gre, neopazno, majhno, lahko se skrije ali spizdi iz stanovanja na balkon..., Če nimaš balkona se stvar zalomi :fredy:

Sliko nujno povečajte

post-5962-1139594191_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateri strani ogledala je duh?

(BTW foto- info: moja hčerka na Čopovi)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Presenečen

sem nad nivojem na katerega je padel Discovery Channel zadnje čase.

Predstavili

so namreč "duhove", ki nagajajo ljudem po vsem svetu - za podalpsko Dolino Šentflorjansko se pa le redko zmenijo.

Kakšna ignoranca - porkaflek.

:lol1:

Oddaja

je govorila o družini, katero so nadlegovali trije (ne pozabimo, da je 3 pravljično število) duhovi - in večkrat so videli v kleti podobo mladega fanta, ki naj bi v preteklosti umrl v prometni nesreči v bližini hiše. Kasneje se pokaže, da sodelujeta v sceni še dve "duhinji".

Izganjalka

duhov je zadevo vzela v svoje roke in pred kamerami Discovery-ja za svojo goljufijo pobrala masten denar, s tem, da ji je bila cela družina celo hvaležna . Goljufinja, ki se nekoliko spozna grupno terapijo in sugestibilni učinek skupine na posameznika, je demonstrirala vpliv le tega pod krinko "dej duh, dej nm žeenkrat mer!"

Torej

vsekakor za vse te zadeve obstajajo normalne razlage, ki povsem izključujejo duhove umrlih.

In

kako vi gledate na to - vas to morda zanima?

:? :? :? :? :?

:? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In

kako vi gledate na to - vas to morda zanima?

:? :? :? :? :?

:? :? :? :? :?

gledal na discovery-ju oddajo o duhovih ki so strašili mlado družino, jo spravili na rob živcev, en otrok je zbolel za levkemijo (or something smrtno), starša nista seksala, po hiši pa so čudežno zginjala razpela ali kako se že reče tem krščanskim križom z jezusom gor. zvečer so ga obesili na steno, zjutraj ga ni bilo....

poskušali so vse eksorcizme in stuff pa ni šlo, hiša je bila v 30. letih bivša hiša pogrebnika z "delovnimi prostori" v kleti hiše kjer je bila soba otrok in kjer so jasno bili duhovi. :whistle:

bilo je pa cool ko so "zaigrali" dogodke, duhovi so bili boljše animirani kot v večini grozljivk :OK:

ko je sin že umiral se je familija odločila se odseliti, sina vzela iz bolnice in kmalu je bilo vse v najlepšem redu, straša sta spet seksala, sin čudežno ozdravel in vse je bilo happy happy!

kako gledam na to? kot na ostalo na discoveryju - če rečejo da je krokodil nevaren (in po novem skat oz. skavt) ga ne bom hodil božat! če v bivših pogrebnih zavodih straši ga pač ne bom kupil in v nekdanji hladilnici in shrambi trupel uredil otroško sobo, pa tudi križev ne bom obešal po bajti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot

mladič sem velikokrat taboril v Premanturi in tam smo fantje vodili svoje oboževalke na tamkajšnje "groblje". Nenavadno je bilo to, da so dekleta veliko hitreje popustila v takem morbidnem okolju na kakem ravnem pokrovu grobnice iz črnega marmorja, kot kjerkoli drugje.

:P

Ah,

ja .. tole ni sexy tema .. vsekakor nikoli tam nisem srečal kakega duha. Mogoče zato, ker so čisto tiho okoli nas gledali kaj se dogaja in obujali lepe spomine na davne čase.

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot

mladič sem velikokrat taboril v Premanturi in tam smo fantje vodili svoje oboževalke na tamkajšnje "groblje". Nenavadno je bilo to, da so dekleta veliko hitreje popustila v takem morbidnem okolju na kakem ravnem pokrovu grobnice iz črnega marmorja, kot kjerkoli drugje.

:P

zanimivo da delima podobne izkušnje, la da so meni bolj pri srcu partizanske kostnice ali (zanimivo) črni marmor lokalnih premožnih družin. nekoč sem imel čudne občutke a sem ugotovil, da gre za naravni pojav novembrskih temperatur in krepko ohlajenega kamna pod mojo ritjo :devil:

kot rečeno, o duhovih ne duha ne sluha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!