Skoči na vsebino

LindowsOS


Priporočene objave

Da je? Ne poznam namrec nikogar ki bi to imel ;) Je pa vsekakor res kar pravijo na predstavitveni strani - Linux je cedalje bolj priljubljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da LindowsOS postaja vedno bolj popularen.

Zanima me, ce ima kdo izkusnje s tem OS.

narobe se ti zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da LindowsOS postaja vedno bolj popularen.

Zanima me, ce ima kdo izkusnje s tem OS.

Uglavnm to sm jest imu gor neki ti oblublajo da delajo prog. od windowsow gor pa je to za en drek, jest sm ga se isti dan hotu deletat pa mam zdj ene probleme zarad nega ze 3 tedne. Pocas gre na bolj :)

Pa res me najbl mot pr instalacij k mas na izbiro advanced install, pa take over the entire hard disk. Pa nikjer nobenih podatkov na kero particijo se instalira lepo ti sformatira cev disk pa linux particijo nardi pol pa mas... :angry:

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da LindowsOS postaja vedno bolj popularen.

Zanima me, ce ima kdo izkusnje s tem OS.

Normalno, da postaja vse bolj popularen, še posebej se ti zdi vse bolj popularen če bereš njihovo spletno stran. :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Probal sem Red Hat Linux 9 in sem razočaran :wacko: : problem s podporo cel kup strojne opreme (TV kartica, DVD kartica, fotoaparat, WEB kamera itd.) Testiral sem na PIII/450 z 256MB RAM-a, kjer WIN XP delajo odlično in Linux je bil vsaj 1x počasnejši - sam zagon sistema, odpiranje aplkacij...

Problem sem imel npr. z instalacijo Java plug-ina za Netscape...

Priporočam le za pisarniško delo, kjer nočeš imet nelegalne programske opreme al pa plačat za njo... ali pa če se z Linux ukvarjaš že dolgo in sistem poznaš zelo dobro.

Žal so programi Micro$ofta še zmeraj prijaznejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tko.. jez sm ga tud instalirov, pa je drugac v redu in nima tolk velik pomanjkljivosti, samo ravno tiste k ima, mene najbolj motjo :) ostajam pri "wintendu" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!