Skoči na vsebino

Treningi varne voznje 2004


capodac

Priporočene objave

Hallo !

Ali kdo ve , če oz. kdaj bo letos kakšen trening . Jaz sem lani maturiral pa bi prav prišel kakšen nasvet.

Lp iz Kočevja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj bi bla za ena prireditev 6.marca v Medvodah. Kakor sem jaz v Motoristu zasledil je ravno ta varna voznja. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Tudi sam sem že premišljeval, da bi šel na trening varne vožnje :unsure:

:wacko: kakšne so kaj vaše izkušnje, glede teh treningov, nekaj sem že gledal na uradni strani :unsure:

Se splača?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj bi bla za ena prireditev 6.marca v Medvodah. Kakor sem jaz v Motoristu zasledil je ravno ta varna voznja.  :doze:

med drugim bo v sklopu te prireditve tudi predstavitev treninga varne vožnje, pa še cel kup drugih stvari...npr. delavnic o varni vožnji, pnevmatikah, prvi pomoči in čeladah

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Tudi sam sem že premišljeval, da bi šel na trening varne vožnje :unsure:

:wacko: kakšne so kaj vaše izkušnje, glede teh treningov, nekaj sem že gledal na uradni strani :unsure:

Se splača?

Če imaš rad svojo glavo in bi v vožnji po cesti rad še užival, boljše izbire ni. Goden si za tole - 20 let in CBR 600.

Da pa ne boš razočaran - na tem treningu te ne učijo polaganja ovinkov, temveč gledati naprej in se izogibati oviram, ukrepanju v sra***, pa zavirati ...

Edini nesporazum je glede stiskanja sklopke v ovinku, ko je vroče. V ovinku in posledično pod čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Tudi sam sem že premišljeval, da bi šel na trening varne vožnje :unsure:

:wacko: kakšne so kaj vaše izkušnje, glede teh treningov, nekaj sem že gledal na uradni strani :unsure:

Vec kot enkrat mi je resil kozo. Zelo priporocam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vec kot enkrat mi je resil kozo. Zelo priporocam.

tudi meni. predvsem trening glede pogleda naprej, mimo ovire, pa tudi o opremi sem se kar nekaj naucil. .) a kdo mogoce ve, kdaj bo v celju potekala kaka taka akcija k je lansko leto bla ucna ura ulice??-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa, če lahko spraskate denarce za tečaj ne razmišljajte ampak takoj tja.

Jaz sem po tistih par urah treninga 100% spremenil način vožnje in, ko se spomnem kaj sem delal po cesti do takrat lahko samo potrkam na les in dam za mašo. Upam, da letos naredim še nadaljevalnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naučeno na treningu oz. tečaju varne vožnje včasih rešuje glavo.

Zato tečaj :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo !

Ali kdo ve , če oz. kdaj bo letos kakšen trening . Jaz sem lani maturiral pa bi prav prišel kakšen nasvet.

Lp iz Kočevja :yea2:

100% bo trening varne vožnje v Medvodah 6.marca s pričetkom ob 10 uri . :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: na katerih lokacijah pa vse poteka trening varne vožnje :?

<_< Kje najbližje MUrski Soboti :?

Spomladi (aprila ?) mislijo soboški prometni policisti organizirati nekaj v tem stilu. Verjetno v Gaber centru? Ko zvem kaj več takoj objavim. Seveda pa se to ne more primerjati z treningom, ki si ga plačaš in traja cel dan ali pa še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže, da bomo letos tudi v Policiji ponovno pripravili šole varne vožnje. Po vsej verjetnosti bodo letos v Tacnu pri policijski šoli. Seveda bodo namenjene vsem in to, (kakor vsakič doslej) brezplačno. Kdaj bo to, kje točno in seveda, če sploh bo, bo pa objavljeno v medijih ter seveda na motosvetu.

Vsekakor jih tudi jaz toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže, da bomo letos tudi v Policiji ponovno pripravili šole varne vožnje. Po vsej verjetnosti bodo letos v Tacnu pri policijski šoli. Seveda bodo namenjene vsem in to, (kakor vsakič doslej) brezplačno.

Pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Letos bo uradno!!! MAKSI organiziral delavnice varne vožnje. Na teh delavnicah bo poudarek na treningu in samoučenju vaj, ki ste jih spoznali v avto šoli ali na kakšnem treningu varne vožnje. Vse te že naučene vaje nimajo velikega pomena, če se redno ne vadijo, da ti pridejo določene reakcije "pod kožo". :yea2: :hmm:

Torej, MAKSI bo poskrbel za prostor in kakšen strokoven nasvet, VSI VI pa boste lahko pridno povadili že naučeno. Vabljeni bodo tudi vsi mopedisti in skuteristi, saj bo za njih postavljen posebni poligon, ki bo prilagojen tej kategoriji. Predvideni termini bodo, vsaka tretja nedelja v mesecu od aprila do oktobra. Po potrebi bomo dodali še en termin ( vsaka prva nedelja v mesecu).

Uradna novica še sledi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAKSIjeve delavnice varne vožnje bodo v prvo fazi pokrivale območje Ljubljane, kasneje pa bi glede na interes udeležencev ter organizacijske in finančne možnosti zadevo razširili na celotno slovenijo...

...delavnice bodo za udeležence brezplačne - vozi pa se z lastnimi motocikli in v popolni zaščitni opremi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo uradno!!! MAKSI organiziral delavnice varne vožnje. Na teh delavnicah bo poudarek na treningu in samoučenju vaj, ki ste jih spoznali v avto šoli ali na kakšnem treningu varne vožnje. Vse te že naučene vaje nimajo velikega pomena, če se redno ne vadijo, da ti pridejo določene reakcije "pod kožo". :yea2: :hmm:

Torej, MAKSI bo poskrbel za prostor in kakšen strokoven nasvet, VSI VI pa boste lahko pridno povadili že naučeno. Vabljeni bodo tudi vsi mopedisti in skuteristi, saj bo za njih postavljen posebni poligon, ki bo prilagojen tej kategoriji. Predvideni termini bodo, vsaka tretja nedelja v mesecu od aprila do oktobra. Po potrebi bomo dodali še en termin ( vsaka prva nedelja v mesecu).

Uradna novica še sledi!!!

VSAKA ČAST ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!