Skoči na vsebino

Kako (do)čakat nov motor?


Priporočene objave

Imam en velik problem, že pol mesca čakam na nov motor, in kot se situacija razvija, ga bom moral čakat še najmanj mesec do mesec in pol. :kva2: :kva2: :kva2:

A ma kdo kako dobro idejo, kako v vmesnem času ne naredit kake mega neumnost (znoret in kupit kaj drugega) in nasploh, kaj počet v tem času. Sem uporabil vse standardne varovalke - vezal sem denar, pa še aro plačal, pa sem se že ta teden dvakrat skoraj premislil in kupil drug motor. Help, da me moja žene ne ubije, ker ji morim sto na uro :yea2: .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. glej skozi okno (če nisi iz Primorske) - sneg,

2. tolaži se, da boš prihranil pri stroških registracije,

3. ko bo lepo vreme si sposodi kakšnega testnega in se pelji naokoli,

4. tolaži se, da ga imam jaz v garaži in sem na istem kot ti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi mal pameti, pa bo! O:-)

Alla :xx:

Če bi bil pameten, bi za ta denar raje novo sobo za mojo hčerko kupil, vsaj to mi žena pravi. :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam doma enga, ki čaka nanj že 3 mesece in zadnji mesec ga že tudi malo muči to čakanje :rolleyes: .......pa sej je še zima!!! kam se vam mudi??? Občudovat in gledat ga v garaži? Sej zato bo še dovolj časa..brez skrbi...

Če pa ta odgovor tudi ni zadovoljiv, upoštevaj prejšnjega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en velik problem

Jest tudi!!!!!!!

Še 14 dni življenja na trnih!!!!!!!!

:wacko: :cry: :wacko: :cry: :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kako dobro idejo, kako v vmesnem času ne naredit kake mega neumnost (znoret in kupit kaj drugega) in nasploh, kaj počet v tem času.

Vsak dan 5 litrov vina šlukšluk pa bo hitro minilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi!!!!!!!

Še 14 dni življenja na trnih!!!!!!!!

:wacko: :cry: :wacko: :cry: :wacko: :cry:

Ja kak, da ga pa ti že čez 14 dni dobiš, a je še kaka pošiljka pred aprilom-majem, al bo ta pošiljka že takrat prišla? Aja, kje si ga pa naročil (sej čakaš Fazerja, al se motim :D ).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A ma kdo kako dobro idejo, kako v vmesnem času ne naredit kake mega neumnost (znoret in kupit kaj drugega) in nasploh, kaj počet v tem času. Sem uporabil vse standardne varovalke - vezal sem denar, pa še aro plačal, pa sem se že ta teden dvakrat skoraj premislil in kupil drug motor. Help, da me moja žene ne ubije, ker ji morim sto na uro  :yea2: .

...

Nic se ne sekiraj, vsi smo v istem zosu, vsaj zaenkrat (Tudi mene mori sneg zunaj - vse je pripravljeno, motor mam itak registriran, nove gume mam... )

Pocasi bo ze bolje. Se mal je za pocakat. Medtem lahko gledas motoristicne posnetke, beres motoristicne revije, sodelujes na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni (ne)srečneži mormo do sredine maja čakat na motor!!! Sem ga naročil že na začetku novembra pa nič ne pomaga, če so Japončki počasni :zzz: Se pa tudi meni že zdej meša. A kaj bo šele kasneje, ko se boste nekateri že na polno svaljkali po cestah mi vas bomo pa lahko le skozi okno opazovali :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seksaj.... potem bo tudi žena zadovolj(e)na... .) :P :D

Teyo za predsednico!! :yea2:

:004

pi es: js sm ze par mesecev prakticno brez motorja. kaj delam?? sraufam ga... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudi,

najprej skini naznanilo da si pravnik.

Potem pa premisli kaj te veže skupaj s tvojo ženo. Otroci, materialno blagostanje, ker je okolica zahtevala, da se poročiš ... ali celo kaj ljubezni premoreta. Če slednje, boš tako zaposlen do oznanila o prihodu motoja, da ne boš več govoril o ženi, ampak o svoji Mački, Tigrici, Lady ...

Motor je le igrača, ljudje okoli tebe pač ne. Nikoli ne pozabi tega. In še nečesa - v očeh svoje najdražje ne boš nič večji zaradi motorja. Dame iščejo druge vrline pri svojim Mačkonih. Teya že ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehehehe....jaz sem že leto in pol brez....motorja ;)

....a to pomeni, da je mlada dama srečna?..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sej ga tud moja žena čaka (ma tudi ona izpit, in to pol leta pred mano ga je naredila), sam jaz sem bolj neučakan, ker imam preveč časa, ona ma pa v službi za bit in nima ravno časa, da bi sam na motor mislila. Motrr pa zame ni samo igrača, za to mam airsoft, motor imam predvsem za to, ker imava z drago edino tam mir pred nadležnimi strankami/poslovnimi partnerji/družino/... torej, samo takrat sva v resnici sama, in kdaj to zares paše. :D No, sam je pa tole letošnje vreme tako, da nikol ne veš, je lahko naslednji teden 20 stopinj pa polno motorjev na cesti.

lp

Rudi

p.s.

Tole da sem pravnik pa ne gre dol, ker sem ponosen na to, da sem in tega tudi ne mislim skrivat. Če majo lahko v Ameriki pravniki/moztoristi nalepke na motorjih, mam tud jaz lahko napis na forumu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole da sem pravnik pa ne gre dol, ker sem ponosen na to, da sem in tega tudi ne mislim skrivat. Če majo lahko v Ameriki pravniki/moztoristi nalepke na motorjih, mam tud jaz lahko napis na forumu. :D

Saj ne gre, da bi skrival. Duvat se pa tudi ni treba, kolega.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne gre, da bi skrival. Duvat se pa tudi ni treba, kolega.

Ceco

Malo žiher :P saj (drugim) ne škodi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!