Skoči na vsebino

Kako (do)čakat nov motor?


Priporočene objave

Glede tega, kjer motor bo boljši od Curija al moj, bo sigurno njegov, ker bo mel, kolkor sem dobro prebral, Wingse gor, men pa financ minister ne dovoli niti večje šipce kupit, kaj šele druge izpuhe. :angry:

lp

Rudi

A viš hudirja..... :unsure:

Viagro začni jemat! :devil: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A viš hudirja..... :unsure:

Viagro začni jemat! :devil: :D :P

Zaznal sem kanček zlobe..........

:? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ne umret in ne pričakovat obljubljenega dneva, motorji (sploh novi modeli)imajo navadno vedno zamudo pri dobavi! :devil:

jaz sem pred leti mojega aral novembra, rok dobave je bil februar (obljubljen), po pogodbi 1.5, dobil pa sem ga 10.6.!

kako sem preživel? težil tako dolgo uvozniku, da sem vozil druge testne vmes dokler mojega ni blo!!!

aja drugače pa seks in pivo pomagata, najboljše je prvo seks pol pa pivo dokler ne omagaš, ker sam efekt seksa hitro zgine in bi še tolko rajši šel na motor! :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vas lahk tolk skrbi, kaj do takrat pocet. Vzuni mece sneg, tk da se lahk grete kepat, pa snezake delat, :D . Jz dobim svojga baje okol 15.3., pa me bolj skrbi kok bo ga domov za prpelat, glede na to da je tok snega :? zimske gume nabavit :hmm:

sam zihr bo moj najlepsi. Ze zdej :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vas lahk tolk skrbi, kaj do takrat pocet. Vzuni mece sneg, tk da se lahk grete kepat, pa snezake delat, :D . Jz dobim svojga baje okol 15.3., pa me bolj skrbi kok bo ga domov za prpelat, glede na to da je tok snega :? zimske gume nabavit :hmm:

sam zihr bo moj najlepsi. Ze zdej :wub:

matr pa kolk fz-jev je naročenih in zaaranih v naprej...sej jih sam za slovence delajo v fabriki...bi bilo že ugodno da preselijo proizvodno v Slovenijo (revoz) :hmm: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......seveda le pod pogojem,da ima doma ELEKTRIKO!!!!!

Nekateri je spet ne bodo imeli :( :( :( :( :( :( :ph34r:

Zakaj se mi zdi, da s mislu mene? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en velik problem, že pol mesca čakam na nov motor, in kot se situacija razvija, ga bom moral čakat še najmanj mesec do mesec in pol. :kva2: :kva2: :kva2:

A ma kdo kako dobro idejo, kako v vmesnem času ne naredit kake mega neumnost (znoret in kupit kaj drugega) in nasploh, kaj počet v tem času. Sem uporabil vse standardne varovalke - vezal sem denar, pa še aro plačal, pa sem se že ta teden dvakrat skoraj premislil in kupil drug motor. Help, da me moja žene ne ubije, ker ji morim sto na uro :yea2: .

lp

Rudi

Najboljše da se daš krionizirat oz. po domače zamrznit. Ko pa pride motor se daš de-krionizirat - preprosto in učinkovito. Definitivno ti ne bo dolgčas. Lahko pa si omisliš še dodatni program "lucidne sanje", v katerih boš recimo dirkač ali pa poklicni Hells Angel. :yea2:

Če ti ni jasno kaj kvasim, si poglej film Vanilla Sky. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo boljše španski original (Obre los ojos). Samo da ne bo pravnik.

Aj maš prav, sem zadnjič gledal Vanilla Sky pa je bil tko Cruzovski, da ga nisem mogel do konca gledat, ob takih filmih te res ma, da bi se za kakih 200 let zamrznil, da bi jih nehali vrtet ko bi nazaj prišel. Še dobro da obstaja sosednja soba pa PC.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj maš prav, sem zadnjič gledal Vanilla Sky pa je bil tko Cruzovski, da ga nisem mogel do konca gledat, ob takih filmih te res ma, da bi se za kakih 200 let zamrznil, da bi jih nehali vrtet ko bi nazaj prišel. Še dobro da obstaja sosednja soba pa PC.

Tom Cruise je pa ja dobr igralec ... razen, če te moti, k se zmer prvih 10 minut tolk lepo smeji :P (osmijeh broj 5 :D PRESS)

Ne resno - meni je Vanilla Sky je za razliko od večine njengovih prav dober film ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem, mo bolj kak akcioner pa velik švica paše, tale psihološki filem ja pa malo tko, preveč hollywoodski za prebavit, se mu dost bolj prilega manj efektov in bolj leva produkcija.

lp

Rudi

(kot pri Nikiti, kjer je Hollywood s $$$ naredil svoje, čeprav je Bridget super za pogledat s tistim gunom :yea2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, našel sem način, kako dočakat motor, čisto preprosto, za 1999,95 SIT + pp vam vse pojasnim v pisni obliki :OK: .

Sej ne, bom kar zastonj zamoril, torej, recept je preprost:

1. Vrnil sem naročilo za FZ6.

2. Drugi plus je, da sem enmu naredil srečen dan. Če je slučajno kdo danes ob 5-6 zvečer dobil klic iz TC-ja, da lahko vplača FZ6, ker je en odpovedal, sem mu to naredil jaz, upam da kako pivo sledi :afro1:

3. No in, za zaključek sem šel zaarat Aprilio Caponorda.

Aja, kaj imata Fazer pa Caponord skupnega, oba sta me prišla 1,7 mio SIT in oba sta namenjena udobni vožnji v dvoje, kar je bil tudi osnovni namen.

lp

Rudi

p.s.

Aprilia, vrnil sem se, čeprav sem že enkrat rekel, da nikoli več, če me še enkrat zaj... bo pa pokalo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na vprašanje v naslovu teme je: ... z lahkoto, dokler je zunaj sneg ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. No in, za zaključek sem šel zaarat Aprilio Caponorda.

pokalo. :devil:

ma kaj to da si jo zaaral pomeni da boš spet nanjo čakal...al kako.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vrnil sem naročilo za FZ6.

3. No in, za zaključek sem šel zaarat Aprilio Caponorda.

a pol si naredil neumnost s tem, ko si prvo objavo napisal, al s tem, ko si vzel Caponorda? Samo v razmislek - citat iz prve objave v tej temi:

A ma kdo kako dobro idejo, kako v vmesnem času ne naredit kake mega neumnost (znoret in kupit kaj drugega) in nasploh, kaj počet v tem času. Sem uporabil vse standardne varovalke - vezal sem denar, pa še aro plačal, pa sem se že ta teden dvakrat skoraj premislil in kupil drug motor. Help, da me moja žene ne ubije, ker ji morim sto na uro

hehe, kidding, saj vemo ... it was a win/win situation. Čestitamo :yea2:

Bomo pa veseli kakšnega esejčka o tem, kaj je prevagalo, zakaj se ti zdi Capo boljši od FZ6 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru is right......ne vem kaj ga biksaš da greš kupt drug motor.....sicer tista povezava med caponord in Fz6 obstaja sam pomoje sta to čist druga motorja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru is right......ne vem kaj ga biksaš da greš kupt drug motor.....sicer tista povezava med caponord in Fz6 obstaja sam pomoje sta to čist druga motorja....

ma nč ga ne biksa ... kupil je, kar mu je všeč ... in drugo leto lahko spet zamenja, če želi ... :) al pa magar še letos :) (konc leta bodo FZ6 prav pocen naprodaj :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravniki so pa res ena nenačelna bitja.

Še dobr, da niso impulzivni ampak hladnokrvni preračunljivci ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!